Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez nagyon durva, normális ez?...

Ez nagyon durva, normális ez? Van másnak is ennyi?

Figyelt kérdés
Egy másik kérdésben láttam ezt a képet: [link] . Tényleg vannak ilyen szőrös emberek? Én még ilyet nem láttam. Hány éves korban kell elkezdenie burjánzania, hogy ilyen legyen? És miért akar valaki ilyen szőrös lenni? A másik kérdés, ahol ezt találtam: http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..
2010. szept. 4. 16:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Én az aquaworldbe láttam ahogy ment be a vízbe:S be se mentem abba a medencébe utána elég undorító volt:S
2010. szept. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ugyanez az ember?
2010. szept. 4. 16:42
 3/12 anonim válasza:
22%
Sajnos vannak ilyenek..Elég undorító!!
2010. szept. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

ez miért lenne undoritó????

sztem ez vonzó,ettöl férfi a férfi!a másik meg az hogy ez egyátalán nem sok!

2010. szept. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
15%

Amúgy helyes csávó:D:D

de a válasz a kérdésedre, szerintem a hasán azt mondom, hogy normális, de az már tleg durva, hogy kúszik fel a nyakára:DD tehát hastól felfelé kicsit gázos, de láttam én már szőrösebb embert is:D:D

Egy biztos, egy pasinak a hátán az igazán undorító, amikor már jön ki a trikó alól.

2010. szept. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
És hány éves korban kezd szerintetek egy ilyen bunda nőni? Mennyi idő alatt terjed el?
2010. szept. 4. 16:53
 7/12 A kérdező kommentje:
Úgy értem mennyi idő szerintetek attól, hogy megjelennek az első szőrszálak a mellkason a teljes bundáig?
2010. szept. 4. 16:54
 8/12 anonim ***** válasza:

első vagyok.

nem, nem ez a csávó volt.

szerintem igen is undorító. attól mert pasi attól még neki is kell adnia magának:S

ez már számomra nem férfi hanem valami szőrös állat (majom).

és egyáltalán nem vonzó sőt.. taszító.

2010. szept. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én láttam már ettől 10000000x durvábbat is =) Olyat,hogy a csávóka a törölközőjén ült.. az adriai tenger partján voltunk és a manusnak kajak 10-15 centis szőrök nőttek a vállából :) Rá se mertem nézni többet a hapekra mert komolyan majdnem elhánytam magam:D Mellesleg én 13 éves vagyok és mostanában kezdett el nőni egy kb. alig észrevehető mellszőrzetem:) ezalatt nagyjából 3-5 szőrszálat értek :D
2010. szept. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én találtam a fószerről egy másik képet, így mit gondoltok róla? Szerintem tűrhetőbb, bár így is sok.
2010. szept. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!