Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mivel jobb ha v. ki körül van...

Mivel jobb ha v. ki körül van metélve? Vagy rosszabb?

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Rengeteg infó található a neten a körülmetélésről és előnyeiről.

A páromnak körül van (fitymaszűkület), jobban tisztítható, kevesebb esély a fertőzésre. Kiskorában biztos kellemetlen volt neki egy darabig, dörzsölte a gatya, stb. De azóta nincs semmi probléma.

2010. szept. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Erre nehéz egyértelműen válaszolni...Esete válogatja: akinek jól sikerül a műtét (és itt főleg a kisgyermek korra gondolok), semmi gondja nem lesz a későbbiekben. Felnőtt korban szokott problémásabb lenni.

Nekem kisgyermek koromban vették észre a szüleim, hogy kicsit tovább tart a pisilás, mint kéne. Elvittek az urológus doktorhoz, ő egyértelműen a műtétet javasolta. Meg is csinálta (kb. 7 éves lehettem). Azóta eltelt jónéhány évtized és eddig semmi hátrányát nem tapasztaltam.

2010. szept. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 yuda ***** válasza:
76%
Egyik sem jobb a másiknál -egyébként is két okból szokták,ez az egyik amit írtak, hogy gyógyászatilag szükségessé válik a szűkület miatt,másik pedig a zsidó körülmetélkedés,de ennek vallási okai vannak.
2010. szept. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11%

Nekem egy megmenthető péniszem volt, amit menthetetlenre metéltek. Ennyit a teljes körülmetélésről. Egyesek azt hiszik, hogy egy műtétnek soha nincs kockázata. Pedig mindegyik vágással keződik és heggel végződik.

Egyesek abban bíznak, hogy elb*szás csak egy afrikai faluban lehetséges, ahol levágják a péniszét a kisgyereknek, amit elolvasunk a hírekben, borzongunk egyet és aztán napirendre térünk fölötte.

Az igazság azonban az, hogy nekem megcsinálták, azóta ronda, foltos, kiszáradt a makk, kérges tapintású, a hegek és a varratnyomok ott vannak a mai napig, ha merev, akkor fáj, ha használnám... nem sorolom tovább.

Csak annyit mondok, hogy itt Pesten, a Heim Pálban csinálták, nem Ugandában vagy a Közel-Keleten, mégis undorító lett.

A kevesebb több lenne?

Meg UGYANOLYAN?

Én milliókat fizetnék, ha meglehetne a fitymám. Még akár kicsit szűken is.... :(

2010. szept. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
14%

TÖbben is vagyunk, akik rosszul jártunk a metélt pénisszel, csak hát a férfiak nem arról híresek, hogy beszámolnak országvilág előtt, hogy NEKEM RONDA meg NEKEM FÁJ, mert miért tennénk, szép csöndben megvagyunk és max ha kérdezik, hogy ez a dolog jó-e, akkor megmondjuk, hogy egyáltalán nem az :(

Miért lenne jobb a kevesebb?

Semmi se véletlenül van a szervezetünkben és a testünkön. A fityma, a köröm, a szempilla... mindennek funkciója van

Vagyis lenne :(

2010. szept. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%

Utolsó előtti, de miért teljes körülmetélést csináltak? ez durva. A bemetszés tökéletesen elég általában.

És semmi "gyógymód" nincs rá, hogy jobb legyen? Ez teljesen elcseszi az egész életed, aláássa az önbizalmad, egyáltalán hogy lehet így valakivel testi kontaktusba lépni? ez annyira szörnyű.

2010. szept. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
Hát, vannak megoldások, drágán és nem túl józanon arra, hogy az ember feledtesse a gondjait és a fájdalmat enyhítse, ebben az országban nem keltesz nagy feltűnést azzal, ha kész vagy, elég körülnézni a pesti éjszakában
2010. szept. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%
Hát, körülmetélés SUXX
2010. szept. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!