Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Párotok ülve, vagy állva...

Párotok ülve, vagy állva pisil? Férfire gondolok

Figyelt kérdés
2010. szept. 1. 09:27
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Pár hete megkértem a férjemet,hogy pisiljen ülve.Annyira húgyszag volt előtte a budiban-2 nap alatt,hogy kijelentettem,vagy ülve pisil,vagy nem vagyok hajlandó kitakaritani többé a wc-t.Most van a próba idő.Szerintem férfiatlannak tartja,de fontosabb itthon a higiénia,mint a férfiúi öntudat gyakorolgatása.Természetesen idegen helyen állva pisil.Ja azóta nincs húgyszag!!!
2010. szept. 1. 09:55
 12/25 anonim válasza:
74%

Ülve, de ha pl. elmegyünk szórakozni/kocsmázni/stb akkor persze állva pisil. Bár már az elején szólt, hogy otthon csak ülve szokott, igazából felesleges volt, mivel nagyon sokszor egymás előtt (nyitott ajtónál) szoktunk pisilni, szóval le se tagadhatná... Megmondom őszintén nekem jobban tetszik ülve, mint állva, ezzel nem veszít a férfiasságából, sőt.


Egy barátnőm volt pasija is mondta egyszer, hogy ülve szokott (szintén a szagok, stb. miatt)


Nem értek pár előttem hozzászólót, mert pl. ha nagy dolguk van, a fiúk is szoktak ülni a wc-n, és nem hiszem el, hogy ha közben esetleg rájuk jön a pisilés, félmunkát végezve felállnak és úgy vizelnek, csak mert a pasik úgy szoktak.. Szóval szerintem már minden fiú pisilt életében ülve, az más dolog, hogy vannak akik ragaszkodnak továbbra is az állva pisiléshez.

2010. szept. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
67%

Természetesen ülve! A páromnak is könnyebb a takarítás így!

27/F

2010. szept. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
40%
Állva,de hallottam már olyanról,aki ülve,mert a higiéniai okokon túl állítólag jót tesz a prosztatának.Hogy ebből mennyi igaz,azt nem tudom.
2010. szept. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
59%
Hát általában állva, de ha lusta akkor csak ülve.
2010. szept. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
55%
az otthoni wcn ulve.
2010. szept. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
24%
Kár hogy többsége nő válaszoló,mert ez a férfiak dolga.Hiába ...lehet az én férjem kivétel ,de nekem nincs "húgyszag " a fürdőben ahogy ti írjátok! Kivéve ha a 7! éves fiam szórakozik félévente 2x-3x. Szerintem ti nem is szeretitek a párotokat!!! Úgy beszéltek,írtok róluk itt a fél országnek ha látná biztos fejvesztve menekülne tőletek!!!! Megérdemlitek! Az ilyen nő mint ti látszik hogy nem szerelemből ment férjhez...sajnállak titeket...
2010. szept. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
tegnap 11:11 es vagyok, bocsi kedves utolsó de én szerelmes vagyok a férjembe és nagyon szeretem, jó nálunk nincs húgyszag, meg nem pisil ki a csempére akinél ilyen van az vessen magára. Vagy kulturáltan kell állva pisilni.
2010. szept. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze van a pisilési szokásnoknak meg a szerelemnek egymáshoz? Te jó Isten! Tényleg sok idióta van már fenn!
2010. szept. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
72%
az én párom is állva pisil, de nincs pisiszag és nem fröcsköl....
2010. szept. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!