Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Párotok ülve, vagy állva...

Párotok ülve, vagy állva pisil? Férfire gondolok

Figyelt kérdés
2010. szept. 1. 09:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
80%
Állva.
2010. szept. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
81%
Állva természetesen,kivéve ha "nagy"vécézik...:)
2010. szept. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
52%
Ezt a kérdést biztosan nem ebbe a kategóriába szánhattad.
2010. szept. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
84%
Hát gondolom állva:D Bár még sose kérdeztem és sose láttam, kivéve ha szabadban jött rá akkor láttam csak és állva. De hát gondolom a legtöbb férfi állva pisil.
2010. szept. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
72%
nem véletlenül tettem ki egy aranyos kis címkét a wc-be, hogy a "wc-ülőkét hajtsd le magad után!" :DDD
2010. szept. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
77%
Ülve. Nem én kértem rá, de szeretem, hogy így csinálja. Apukám pl. már nem nagyon tud célozni. Elég egy, hogy pár csepp félremenjen, és már is pisiszag van a wc-ben. Anyukám ezért kb. napi 2x mossa fel a wc-t. Rászoktatni már nem tud egy 60 évest, hogy ülve pisiljen, viszont nekem erre ez pont jó volt. Még otthon laktunk, és anyu épp nem volt napokig otthon. Én meg a másik wc-t használtam, ezért fel sem tűnt, hogy milyen szag van a földszintiben. Egyszer a párom betévedt oda, és megkérdezte, hogy miért van ilyen szag. Elmondtam, hogy a pasik többsége (tisztelet a kivételnek) nem mindig tud pontosan célozni, és hát ezért. Na ahogy kész lett a házunk magától rászokott az ülve pisire.
2010. szept. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
67%
Ülve. Így nem fröcsköl össze semmit. :) Persze csak itthon, nyilvános helyen azért ő is állva.
2010. szept. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
71%

Remélem, állva! Soha eszembe sem jutott megkérdezni.

Ha ülve pisilne, egy világ dőlne össze bennem! :)

2010. szept. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
75%

Én ffi vagyok és azért hugyozok ülve, hogy ne fröcsköljek össze mindent. (Sőt még a p.csömet is lenyomom, hogy a deszka és a porcelán között se jöjjön ki) Nyilvános wc-kben a piszoárnál állva, de otthon csak ülve, illetve vendégségben is.

Ez nem férfiatlanság, inkább figyelmesség.

2010. szept. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
77%
állva. sajnos. nem attól lesz pasi, hogy állva pisil. az én párom sem tud célozni, sőt, egyetlen pasi sem tud ráadásul belepisil 1 méterről és hát fröcsög össze-vissza. míg otthon laktam a 10 éves öcsém rendszeresen a WC melletti szekrényt pisilte le reggel félálomban, mert félrecélzott. és hát a pisiszag nem túl kellemes, plusz állandóan mások pisijét takarítani sem a legjobb dolog.
2010. szept. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!