Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vajon mi lehet? Remélem nem HPV

Vajon mi lehet? Remélem nem HPV

Figyelt kérdés
Nagyon régóta (több éve kb. 4-5 éve) van a makkomon (oldalsó-alsó részén) egy lila (kb olyan a színe, mint a makk alsó részén levő gyűrűnek, bocs a pontatlanságért) apró kis dudor, mintha pattanás lenne, de mégsem az, nem fáj semmi baj nincs vele, csak egyszerűen nem illik oda esztétikailag. Nem élek szekszuális életet (szűz vagyok), viszont mindenhol olvasom ezt a HPV parát. Rendszeresen tisztítom naponta többször, eddig semmilyen problémám nem volt ott lent.
2010. aug. 29. 16:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nincs mit! :-)

Am. nincs gond. :-) Bárkivel előfordul6, hogy keveri a meg6Ározásokat... pláne azon területekről, ahol nemigazán nevez7ő 6ékonynak a felvilágosítás, és a gyerek helyzetét pl. a szülők sem könnyítik meg.


Nem tudom... -- ha nem akarod, ne oszd meg,... -- élsz-e aktív szexuális életet.

Én úgy glom, hogy jobb a bajt MEGELŐZNI (olcsóbb és "kifizetődőbb...), mint a már kialakult "fájó bajt" kezelni (drágább és költségigényesebb). Csak az emberek zöme még sajna nem így gondolkodik... o.O

Az orvosoktól általánosságban ne írtózz, ill. ne minden orvostól írtózz! Nagyon sok a lelkiismeretes is közöttük. Ha még nem volt bnőd, ill. már volt, de óvszerrel védekeztetek, esetleg orál... és nem okozott semmi gondot (látszólag...) o.O, akkor is inkább bevállalnám MOST VÉÉGRE azt az orvosi vizsgálatot a bőr- és nemibeteg-gondozóban... és tudjam, mi ez, ami rajta van a féktől nemtom merre... minthogy később történjen vmi, amit igencsak nem szeretnél megélni.


Az orvoshoz menetel nem kívánsághangverseny, az esetek túlnyomó többségében!

Mindenesetre neked is toábbi szép napot!

Ha kérdésed lenne, írj bátran ide, vagy >>priviben, ha úgy glod! ;-)


Üdv: EE

2010. aug. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!