Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tesztoszeronpótlással lehet-e...

Tesztoszeronpótlással lehet-e fiúsabb a viselkedésem és a kinézetem?

Figyelt kérdés
Finom viselkedésű és gondolkodású (de nem riszálós és nyávogós, csak minimális mértékben nőies) meleg fiú vagyok. Ha beszedném a tesztoszteront valamilyen formában, akkor megváltozna valamelyest a viselkedésem? Pl. rátartibb, bevállalósabb, maszkulinabb lennék?
2010. aug. 21. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Nem kell rögtön mindféle szereket bevenned. Nézz utána, vannak tesztoszteron tartlmú ételek is.
2010. aug. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok róla meggyőződve, hogy a viselkedésedet kiszámíthatóan változtatná meg a hormon. A fogamzásgátlót (ösztrogén - progeszteron kombinációt) szedő nők sem nőiesebbek lesznek, sőt, gyakran csökken a libidójuk. A transzszexuálisoknak sem hiszem, hogy megváltozna a személyisége a hormonkezeléstől. Miért nem fogadod inkább el, hogy te egy "finom viselkedésű és gondolkodású meleg fiú" vagy? Lehet, hogy valakinek épp úgy tetszenél, ahogy vagy. Ha kiderülne a páromról, hogy csak egy tabletta következtében olyan, amilyennek megszerettem, attól nem lennék túlzottan boldog.
2010. aug. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 no21 válasza:
dugj meg egy lányt ...nekem segített:D
2010. aug. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tesztoszterontól lehet fiúsabb kinézeted. De az nem befolyásolja a viselkedésed.
2010. aug. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

a tesztoszteron szerintem változtat a viselkedésen. Csongrád megyében van egy nő amelyik azt szedi és minden mozzanata mondata csak a körül forog, hogy lejárasson mindenkit valamilyen szinten, miközben ő maga teljesen tökéletesnek és makulátlannak gondolja magát. (közben a legnagyobb szenny és mocsok a világon-ugyanis normális ember nem viselkedik így)

Egyszóval: nem tudom, hogy alapból agyi nyomorék lehet a nő vagy a szteroidtól viselkedik a lehető legaljasabban és számítóan egytől-egyig mindenkivel (hozzátartozik még, hogy szemtől szemben mindenkivel hihetetlenül kedves és megnyerőnek látszik), de a lényeg, hogy én szerintem semmit se kell, hogy szedjél. Főleg, hogy ha fiúnak születtél akkor meg pláne nem.

2015. máj. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!