Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez fitymaszűkület lesz?

Ez fitymaszűkület lesz?

Figyelt kérdés
Ha merev a péniszem akkor csak úgy tudom hátra húzni teljesen a bőrt ha egy kicsi fáj nem vészesen alig érzem és 1 perc után már nem is fáj...Az iskolai orvos azt mondta fitymaszűkületem van de elmentem a házi orvosomhoz ő meg azt mondta,hogy semmi bajom nincsen. 14/F
2010. aug. 21. 00:31
 1/8 A kérdező kommentje:
Ha be vizezem akkor könnyebben hátra megy éppen,hogy csak 1 picit fáj viszont ha nem "tartom meg" akkor vissza csúszik.Jobban nem tudom megfogalmazni.
2010. aug. 21. 00:35
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem össze kéne ereszteni az iskolaorvost a háziorvosoddal, hadd vitassák meg a "ringben" a szitut... XD

Addig is míg megy az első menet, talán nézd meg ezt a site-ot... ott vannak kérdések, amikkel akár tisztázhatod a problémád természetét, vagy ha akarod, akár van is ott valaki, akinek el is küldheted a válaszokat, ha akarod, és VALÓBAN segít annak, aki bizalommal fordul hozzá segítségért.

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__9..


Egyébként helyeslem, hogy a sulidokitok ennyire alapos. Több ilyen kéne a socókba... O.o

2010. aug. 21. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha merev állapotban gond nélkül lejön a bőr és vissza is megy, akkor nincs gond. Ha tényleg nem fáj, nem feszül.
2010. aug. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hátra tudok húzni de feszül amikor húzom ha már hátra húztam akkor nem feszül.
2010. aug. 21. 10:02
 5/8 anonim válasza:
Akkor sztem a fitymafék rövid...
2010. aug. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudom* Szóval hátra tudom húzni szép lassan de 1 kicsit feszül.
2010. aug. 22. 10:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha rövid a fék, azt átvághatja a doki és akkor jobb lesz, attól nem kell félni, de vigyázz, mert sok doki képes és közli, hogy "jobb lesz körülmetélni" már hallottam ilyet olyan esetben, amikor elég lett volna egy fékátvágás... nekem köróülmetélték és nagyon ronda lett és fáj is. Nem érdemes kockáztatni...
2010. szept. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó, jól mondod, a teljes körülmetélést sok problémával jár :(


Mindenképpen civilizált megoldást kell keresni, nem az egészet levágni, vigyázni kell a dokikkal, mert tényleg a legtöbb van olyan ravasz, hogy a legkönnyebb megoldást választja :(

2010. szept. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!