Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem tudok elaludni, ez miért...

Nem tudok elaludni, ez miért lehet? Többi lent.

Figyelt kérdés

Az érdekelne h miért van az h ha alkoholos italt iszok legyen az akár 1üveg sör vagy több minden hazajövök és nem tudok aludni? nagyon fáradt vagyok de ha lefekszem nem tudok elaludni, 3órákat fetrengek mire elalszok de ha nem iszok simán elalszok

szal ezt mi okozza? mert azért egy 3%os sör miatt igazán elaludhatnék:D


2010. aug. 18. 23:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Buliból jössz ilyenkor haza? Mert nekem akkor szokott ilyen lenni, ha rossz a party és eljövünk 2-3 fele. Akkor 5 ig pörgök minimum mire elalszok..
2010. aug. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hát ja van h buliból

de pl valamelyik nap pakoltunk bútort aztán a végén bedobtam egy sört éjfélkor lefeküdtem aztán hajnalig szenvedtem

2010. aug. 19. 00:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez is ismerős.. Én ált 11 körül elkezdek álmos lenni. Ha ilyenkor lefexek akkor el is alszok könnyen, de nagy ritkán kerülök ilyenkor ágyba.. Utána fél óráig ásitozok amíg átesek a holtponton.. Ha 12-fél1 körül megpróbálok elaludni akkor ez a forgolódás lesz belőle mint neked. Ilyenkor ált 2 ig várok.. :D
2010. aug. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. aug. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért mert a cigi füstöt beszívod.

ezért nem tudsz aludni.

2010. aug. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

18 múltam

komolyan a cigi füst miatt?

akk lenyomom haver torkán :D

2010. aug. 22. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!