Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Orvoshoz kellene vinnem a fiamat?

Orvoshoz kellene vinnem a fiamat?

Figyelt kérdés
8 éves kisfiam kukacát túl kicsinek találom. A múltkor itt volt egy barátja nálunk,és együtt fürödtek.A másik kisfiú alkatra véznább,és fiatalabb is,de a kukaca jóval nagyobb volt,mint a fiamé. Talán csak nekem tűnik úgy,de olyan,mintha csecsemőkora óta nem változott volna a pénisze. Mi lehet a baj,vigyem orvoshoz?
2010. aug. 14. 17:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Vannak későn érő fiúk is,azoknak meg 14 éves korig is kihúzódhat hogy nőjőn a kukija v. a magassága.Nekem az unokaöcsém 13 évesen még csak 145 cm nél tartott és 6 cmvolt neki,de 14,5 éves korára na így is kicsi a többiekhez képeset nőtt meg 167 cm re és olyan 11 cm állva.Na alapból nem lesz magas mert az apja sem az.Egyébként nem 11-12 évesen nő nekik jelentősen,hanem egyszer 13-14 évesen,kivétel ha nem nagyon kisnövésű a társaihoz képest,majd mikor középsuliba megy.De nem normális dolog hogy más gyerekek fügyijét nézegeted és hasonlítgatod össze.Meg iskolás korú gyerekek,haverok már nem szoktak meztlenülfürdözni együtt,főleg nem ha bennt van még a haver édesanyja.
2010. aug. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Dehogy kell,de nem mérítcséld másokéval össze,mert rosszul is elsülhet.Más iskolás gyerekekhez megkérdezés nélül nem illik bemenni,nézegetni meg főleg nem.
2010. aug. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Azért nem kellene rögtön pedónak nézni az anyukát!!!!

Biztos nem hátsó szándék vezérelte, hiszen 2 gyerek fürdött együtt, nem szerencsés Őket egyedül hagyni a fürdőkádban.

Az, hogy bent volt velük még szép, hogy figyelt rájuk.

Persze ilyenkor feltűnik a két gyerek közti különbség, az anyuka pedig ezt vette észre, s gondolom nem szexuális szándékkal bámulta őket.

Hát kérem szépen ilyen egyszerű valakire rásütni a bélyeget.

2010. aug. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nem pedozom le az anyukát,de azért durva hasonlítgatni,meg nézegetni.


Egyébként 8 éves gyereknél már bőven nincs szükség arra hogy fürdéskor az anyuka bennt legyen,hisz tudnia kell már egy 5 évesnek is megszappanoznia magát,hát akkor egy 8 évesnek aki 2.-osztályba megy annak meg főképp,max. ennyi idős gyereknél a hajmosásnál,hátmosásnál és a körömvágásnál kell segíteni,ha nem kényesztették el túlságosan.Az elég gáz ha még ott kell ülni az anyukának és azt nézegetni,hogy megtudja e mosni magát.(És ezt nem rossz szándékból írom de egyre inkább lehet arról hallani,hogy az anyukák elkényesztettése miatt mennyire le vannak néhány dologban maradva a gyerekek,ezt úgy értem,hogy 5 éveseknél hallottam hogy nem tud feneket törölni,azért ez túlzás,mert anyuka megcsinálja,v. nem öltözik fel egyedül,nem köt cipőt,kell még reggelre is a pelenka,a cumi.Na erre akárki akármit mond ez a megkímélés és az elkényesztettés eredménye.Hisz régebben alíg 6 évesek mentek elsőbe,akiket elkísértek 5-6 alkalommal suliba és utána tudott menni egyedül,kíséret nélkül suliba,v. lefutni boltba,míg ma és nem a veszélyek miatt,nem bíztos hogy a 200-300 m re lévő boltba eltudnád küldeni a gyereket tejért)Nekem a rokonomnak ennyi idős a kislánya és sokszor egyedül megy a suliba,és simán el rövid időre is otthon lehet hagyni,ha nincs aki épp vigyázzon rá,ez csak önállóságra nevetés és érettség kérdése.


Egyébként az unokaöccsém is így volt,2 éves korától 13 éves koráig nem nőtt neki és akkor lépett be a pubertáskorba és hirtelen megnőtt neki,szegény előtte állandóan méregette és csak 3,5 cm volt addig,szóval a kamaszkor még messze van nyugi addig is.

2010. aug. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
mármint önállóságra nevelés kérdése,kicsit elírtam az előbb.
2010. aug. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Testvérem 10 én 5 éves voltam, mikor panelba költöztünk, addig mosóteknőben fürödtünk. Mivel új volt a fürdőkád elfértünk benne ketten testvéremmel és együtt fürödtünk.

És majdnem megtörtént a baj. Ment az ökörködés és én majdnem ott maradtam, majdnem megfulladtam.

Hidd el, ha két gyerek van a kádban kell rájuk figyelni.

2010. aug. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

Ansmann,akkor veled valami baj lehetet,nem tudom mit csinálhatattok,bocsi de csaj vagyok na,10 évesen sőt már előbb egy csaj bőven el kezd fejlődni,(szőr,mell stb.+ kulcsos gyerek voltam,szóval rendesen el tudtam magam látni ),hát elég gáz lett volna ha ott ücsörög az anyám és azt lesi hogyan mosom magam,beteges lett volna,vater esetén meg főképp.


A mai gyerekeknek nem újdonság a kád,de baromira el vannak kényesztetve,ha szakembert kérdezel azok is megmondják minden kitolódik náluk mert annyira megkímélik őket,van hogy 7-8 éves gyerek nem tud teljesen különbséget tenni való és mese világ között,nézd csak meg sokan ha elmennek az anyukkal boltba hogyan viselkednek,régebben már kaptak volna ezért.


De idegen,más gyerekénél nem illik bennt lenni,meg meg is kell kérdezni,hogy nem zavarja-e és hát nyitva lehet hagyni az ajtót is kicsit hogy hallja az ember mi történik bennt.De az sem normális hogy állandóan ott ücsörögjön az anya és mindent megcsináljon a gyerek helyett,mert olyanról is hallottam ahol még 9-10 évest is szó szerint szappanozgattak még odalennt is,és hát ez nem normális.

2010. aug. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak(6)is kicsi a kukija,de majd megnő,még igen csak kicsi,hogy ezen aggódjak,ő mondjuk önálló kisfiú,az előttem szólókhoz,egyedül fürdik és ha kell még szendvicset is összedob magának.
2010. aug. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem szabad nézegetni feltűnően,mert megérzi és azt hiszi valami baj van vele.Az előttem hozzászólókhoz egyetértek hogy egyre kitolódik minden,sajna a mi hibánkból és bizonyos dolgokat már egyedül kellene elvégeznie a gyerekeknek.
2010. aug. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 11:59


Kedves Válaszoló, látszik,hogy nincs gyereked,de még csak közelről sem láttál gyereket. Van fogalmad arról,hogy mi minden történhet a kölykökkel a kádba,ha felügyelet nélkül vannak ott? Nyilvánvaló,hogy nincs. Na meg azt is tisztázzuk,hogy nem ücsörögtem végig mellettük,hanem párszor rájuk pillantottam,hogy azért mégse fojtsák vízbe egymást.(mielőtt kiforgatnád a szavaim,itt most a játék hevére gondoltam.)

2010. aug. 26. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!