Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Orvoshoz kellene vinnem a fiamat?

Orvoshoz kellene vinnem a fiamat?

Figyelt kérdés
8 éves kisfiam kukacát túl kicsinek találom. A múltkor itt volt egy barátja nálunk,és együtt fürödtek.A másik kisfiú alkatra véznább,és fiatalabb is,de a kukaca jóval nagyobb volt,mint a fiamé. Talán csak nekem tűnik úgy,de olyan,mintha csecsemőkora óta nem változott volna a pénisze. Mi lehet a baj,vigyem orvoshoz?
2010. aug. 14. 17:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem a másik gyerek gilisztát használt a horgászáshoz a tied meg csontit, de hidd el, hogy a te fiad kukacai a jobbak a pecázáshoz.
2010. aug. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Teljesen felesleges. A fütyi csak a pubertás körül kezdi! felvenni a "rendes" méretét. A heréi legyenek a helyén.
2010. aug. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
A heréi teljesen rendben vannak,mondom én a kukaca miatt aggódom. Nagyon pici,kb 2-3 cm. Nwm értem miért,az apa teljesen rendben van méretileg. Tanácstalan vagyok.
2010. aug. 14. 17:30
 4/20 anonim ***** válasza:
Ebben a korban ez semmit nem jelent.8 éves kislánnyal sem rohangálsz orvoshoz, ha nincs melle. Meg fog nőni. Nyugodj meg.
2010. aug. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
48%
Húzgáld meg a kukacát mindennap,hátha nyúlik valamennyit..
2010. aug. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Ugyan az is lehet, hogy tíz év múlva ekkorából:

<=3

ekkora lesz:

<===========3

2010. aug. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Nem kell doki,valakinek 12 évesen is nagyon kicsi és csak amikor elkezd nőni magasságra,és utol éri a lányokat akkor kezd el fejlődni a fütyije.A másik meg elég fúrcsa a másik kisgyerek is hát én iskolás koromban tuti hogy más nő,mármint a barátnőmmel sem fürödtem volna már meztelenül együtt főleg nem az anyja előtt.Elég fúrcsa nekem hogy iskolás fiúk fürdőzenk együtt és idegen anyukák meg bemászkálnak ilyenkor.


Az alkat nem számít.Nézd van akinek babaként is nagyobb kukaca van mint a társainak,van kisbaba,kisgyerek akinek meg nagyon kicsi,valakinek fokozatosan nő,vakakinek meg hirtelen nyúl meg.Ezen nem kell aggódnod,lányoknál is van akinek csak 15-16 évesen kezd el a melle nőni,míg sok kislánynak már 8-9 évesen látszik hogy elkezdett fejlődni.


Egyébként nem tudom milyen magas a férjed?


Csak azért mert nálunk a rokonságban sok kisnövésű(170-173 cm magas)apuka volt és nekik rendszerint később fejlődtek a fiaik,sok csak az átlag 12,5 éves korral szemben 15 évesen kezdett el szőrősődni és csak akkor nyúlt meg nekik a kukac.Illetve 13 éves koruk körül nőtt egy kicsit(8-9 cm re állva,ők mondták),de a társaikhoz képeset kicsi volt az a méret,de a saját korábbi méretükhöz képeset meg nagy volt a változás.

2010. aug. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kellene e miatt pánikba esned, a doki sem tudna semmit csinálni vele, hiszen NÖVÉSBEN VAN A GYEREKED.

Lányoknál sem csinálnak mellplasztikát, míg az növésben van.

Legalább is én így tudom, de a pénz nagyúr!

Korán kezded az összehasonlítást, csak nehogy a gyereked átvegye ezt a szokást, mert ebből lesznek a komplexusok.

Erre nagyon figyelj!!!!!!!!!!!

2010. aug. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Hát minden oké nálad?nem tudom nekem meg sem fordulna a fejembe hogy más kisgyerekek kukiját nézegessen,v. hasonlítgassam össze a saját fiammal és tuti hogy ha idegen kisgyerek jönne hozzánk,nem mászkálnék be csak úgy be hozzá.Egyébként nem kell orvos,mindenki más ütembe fejlődik.
2010. aug. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Még csak 8 éves, tehát nem lépett be még a serdülőkorba. Akkortájt kezd csak növekedni a fiúk pénisze, ez időben kb. 11-12 éves kor. Nehogy emiatt orvoshoz vidd, mert így alapot adsz arra, hogy kisebbségi (szó szerint...) komplexusai legyenek a fütyije méretét illetően és ez felnőttként gátlásokat okozhat benne. A pénisz mérete egyébként alkati adottság is, olyan, mint a lányoknál a cici mérete: nincs két egyforma. Lehet, hogy most a fiad haverjának pénisze nagyobb, de felesleges hasonlítgatni.
2010. aug. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!