Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ciki a "vérpénisz"? (bővebben...

Ciki a "vérpénisz"? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

hello!

lankadtan kb. 2cm a farkam, viszont állva 18cm.

tudom h az számít mikor feláll, azt is kell lemérni (merev állapottal nincs bajom), de lankadtan egyszerűen nevetségesen kicsi és ez frusztrál :(

mit tegyek?!


2010. aug. 13. 21:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
91%

Én nem hiszem, hogy a zuhany alatt normális a másokét stírölni, már bocs.

Nekem is vérpéniszem van, és elég kicsi lankadtan, de ezzel én nem igen foglalkozom, hiszen a párom értékeli itthon akció közben, mert hát ugye akkor lényeges a dolog.

Normális esetben az utcán a nadrágod dudora nem akkora legfeljebb, hogy 10 kilométerről lerí, hogy egy szafaládét cipelsz a boxerba.

Aki meg azt figyeli, háááát GRATULÁLOK neki!

2010. aug. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
91%

@Előző!

Ez a te véleményed, ezt tiszteletben tartom. Azonban azt ne meséld be, hogy legalább egyszer te sem néztél rá a másikéra a zuhanyzóban, vagy az öltözőben, pláne amikor serdültél mert azt nem hiszem el! Akkor valamilyen szinten mindenkit esz a frász amiatt, hogy a másiké mekkora, hogy néz ki!? A csajok közül is hányan bevallották, hogy ők is nézték a másikat öltözés közben, aztán tessék, egyik se maradt pártában.


@Kérdező!

Sztem azért frusztrál, mert van egy vágyad, ami nem úgy teljesül, ahogy azt szeretnéd, de most ettől te kevesebb vagy? Á, dehogy!

Egyébként meg az a csaj aki ekkora baromságot állít, hogy a méret a lényeg az sztem nem különb egy löttyedts*ggű loty'ónál, és még életében nem volt szerelmes, csak terpesztett az aktusért. Ne kergesd a sminkeltpuncikat, mert nem érdemelnek meg téged. Te annál sokkal értékesebb vagy Tesó! És nem minden csaj ilyen, vannak tökrendesek is, akiket lehet szeretni, igaz, őket először meg kell keresni.

Meg különben is, van akinek a szafaládé bele se fér, inkább csak feszíti a pin'áját. ha meg hosszú, hát istenem,... könnyebb gyereket csinálni. Ha könnyen teherbe akar esni, akkor el is hiszem, hogy egy óriáskígyót akar sziszegtetni önmagában. (Na, attól aztán fog szisszenni aktus közben... méghozzá a fájdalomtól!)

Tapasztalatból mondom Tesó, nem az számít, hogy ki mit mond, hanem, hogy hogy a csajt te szereted és ő viszontszeret-e, ill. a bré, hogy műkszik odalenn!? Elhiheted, ha a kolléga el tudja vinni az asszony egy Vértessel érzésileg a Csomolungmára, akkor neked tökmindegy, mekkora a bré. A lényeg a működőképesség, és a megfelelő önbizalom!


Hááát, én mindent megpróbáltam érted, Tesó! Ha ez nem segített, akkor én nem tudom, mi fog!?

Mert neked most egy igen intenzív önbizalomfröccsre lenne szükséged, és elhiheted: Régebben nekem is kisebbségérzésem volt hozzád hasonlóan, de aztán EE (itt a fórumon, ebben a témakörben szokott írni) bebizonyította, mekkora hülye is vagyok, hogy ilyesmikkel foglalkozom, ahelyett, hogy a csajozásra figyelnék, és önmagamat adnám. Az ő mottója most nagyon idevág: "FEL A FEJJEL!" Ezt mondja mindig, és igaza van! Sztem jót tenne neked egy beszélgetés vele, és ha nekünk sem hiszel... sokat segíthet...

2010. aug. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat, főleg az előző (ma 06:52) hozzászólónak!

jól esett :)

remélem meg fogok ismerkedni egy rendes, kedves lánnyal akivel úgy fogjuk szeretni egymást amilyenek vagyunk!

köszönöm mégegyszer!

2010. aug. 16. 09:33
 14/19 anonim ***** válasza:
58%

08-16 06:52


Nem emlékszem rá, hogy tinédzser koromban lenéztem volna e a társaim lába közé, hogy összehasonlítsam az enyémmel, mert az már baromi régen volt.

De annyit tudok, hogy ma, jelen helyzetben s ennyi idősen nem bámulom másét. És ha igen, mit érnék el vele szerinted?

Max. ha észre veszik azt hiszik meleg vagyok.

De nem vagyok az és nem tud érdekelni, hogy most valakié kisebb, vagy nagyobb, mint az enyém, vagy hogyan van fazonírozva.

2010. aug. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
100%
Bazz kit érdekel, h mekkora alap helyzetben? Az a lényeg, h állva mekkora... Addig úgysem veszed elő a csajnak a farkad amíg nem áll legalább félig... simogatod, smároltok azt egyből 10+ fölé megy a farkad és akkor kiveszed ránt rajta 2 őt azt már maxon van :D. Énis ilyen vagyok am alapbol 8 cm... állva bár 15-16, de eddig nem volt még panasz :). Miért is lett volna? pedig ez már a 3. barátnőm (szexelni meg szexeltem a barátnőmön kívül 8-9 csajjal) Szóval nem gáz leszarják, h mekkora amikor nem áll :D.
2012. nov. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
100%

Előző vagyok. Meg azt olvastam itt 1-2 kommentből, h azt írták páran, h nem azért szeret a csaj, h mekkora a farkad stb stb.. Emberek 18 cm van neki az mióta kicsi? O_o

Bőven átlag fölé megy.

2012. nov. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is vérpéniszem van, na és? ;) Szobahőmérsékleten 8-10 cm. De összemegy akár 2-3 centire is az enyém. Ha feláll, 14 cm, tök átlagos méret Európában.


Nudisták között semmi gondom nem volt evvel. :) Amikor pl üldögéltünk, az egyik népszerű srác egy-két alkalommal úgy szólt hozzám: "Légyszi add oda a tálat a pö.csöd mellől". :) Nem azt mondta, hogy a "(többiekéhez képest) feltűnően kicsi p.öcsöd mellől". Pedig nudista közegben ritkán áll fel az ember farka, ezt másokéról is el lehet mondani.


Sőt, nudisták között egyeseket pont az frusztrálja, ha feláll nekik. :) Bár nem jellemző a legtöbb férfinál, hogy felállna egy nudista közösségben, talál pszichés félelem is közrejátszik, de az biztos, hogy a TERMÉSZETESSÉG érzése, hogy mindenki természetes módon, meztelenül néz ki.


Borzasztó hamar meg lehet szokni. Én szégyenlős voltam mások előtt meztelenül, nudisták között fél óra alatt elmúlt, azóta többször is voltam nudisták között meztelenül, szégyenérzet nélkül. Pedig vérpéniszem van. És nők, férfiak egyaránt vannak egy nudista közegben.


Egyébként csomó kérdésnél linkelték régen a pénisztérképet, azóta google keresővel sok más weboldalon is rátaláltam:

[link]

2013. jan. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, a másik meg, hogy az európai nők hüvelye átlagosan 10 cm hosszú. Lelkiállapottól függően nekik jelentős mértékben tágul-szűkül, nyúlik, zsugorodik. Akár nullára összeszűkül, félelem esetén. A nyúlása meg kiterjed akár 20 cm-re is. De nem jobban! Az a nő hazudik, aki a 18 cm feletti péniszt kedveli! Nyomja a méhszáját, az fájdalmas!
2013. jan. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Vérpéniszem van és büszke vagyok rá. Tetszik, ahogy lankadtan elfér. 7 cm-ből lesz 15.

28F

2019. márc. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!