Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ciki a "vérpénisz"? (bővebben...

Ciki a "vérpénisz"? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

hello!

lankadtan kb. 2cm a farkam, viszont állva 18cm.

tudom h az számít mikor feláll, azt is kell lemérni (merev állapottal nincs bajom), de lankadtan egyszerűen nevetségesen kicsi és ez frusztrál :(

mit tegyek?!


2010. aug. 13. 21:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
sztem semmit sem tudsz,ha nagyon zavar menj orvoshoz, de a nöket ugyis akkor érekli ha áll....:)
2010. aug. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Talán néhány újszülöttnek 2 cm-es a pénisze, annál tuti nagyobb a tiéd is :=).

Nyugi, semmi ciki nincs abban, hogy mekkora lankadtan vagy akár merev állapotban is. Mindenki megtalálja a párját és ha igazán szeretitek egymást, fel sem merül a méretkérdés.

2010. aug. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
talán túloztam a 2 centivel, de járok fociedzsésre ha ott a zuhanyzóban "összenézünk" csapattársakkal akkor ahhoz képest jóval le vagyok maradva :( látványosan... ezért frusztrál!
2010. aug. 14. 10:20
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
07:48 vagyok megint. Ne nézegesd a többiekét :=). Ez pont annyira különböző, mint a puncik és a mellek: ott sincs két egyforma. Az írásod alapján nagyon fiatal lehetsz még, javában fejlődik, nő a tested minden porcikája. Honnan tudod, hogy ilyen maradsz? Élvezd a kamaszkort, tanulj, sportolj, csajozz - közben testileg és lelkileg is érsz, fejlődsz még rengeteget - és majd eljön a nagy ő, akit a legkevésbé sem fog érdekelni, hogy hány cm-t hordasz az alsódban :=)
2010. aug. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%

Szeva!

Elmesélek neked két rövid történetet.


Futballspori vagyok, (akit ugye imádnak anyázni a szurkolók). :D

1.) Egyik meccsemen két csaj segédkezett nekem (nem a barátnőim... de nagyon jól éreztem magam a társaságukban.)

Utána mentünk fürdeni, de nem volt külön zuhanyzónk, át kellett menni a csapatokhoz. A csajok megfogadták... oda aztán be nem teszik a lábukat... XD inkább fürdenek otthon. Rendben... én bementem a hazai öltözőbe, ahol bedugult a lefolyó, át kellett menni a vendéghez. Ott meg éppen takonycsata folyt... A srácok lelkesen köpködték egymást poénból fürdés előtt a felszívott taknyaikkal, én meg a törölközőmet magam köré csavarva guggolva átbujdostam a "frontvonal" alatt. :D Sikerül eljutnom a zuhanykabinig, ami egybe van zárva az öltözőrésszel onnan "szemlélem az eseményeket". :) A tőlem balra magányosan köpködő csávót viszont amikor végigmértem... eléggé meglepődtem, neki ugyanis alig látszott a fütyije olyan picike volt. Petyhüdten sztem lehetett kábé annyi, mint a tiéd. nagyon picike... ráadásul az a csávó elég szőrös is volt... O.O Na jólvan... mondom... hogy fog ez a gyerek Qrni valaha...??? (Kint várt rá a barátnője... csókot váltottak, azt elmentek fürdés után valamerre.)

Szted ő foglalkozott a méretével??? (Sztem nem!)


2.) Elég esős napunk volt, és már kábé féléve azzal a bírókollégámmal kaptam küldést, akivel akkor együttműködtem. A 3. kollégánk már elment... (sietett), mi meg --- mivel a meccsen bőrig áztunk --- elmentünk hát fürdeni. ((Akkor) Frissen nősült 25 év körüli srácról van szó, ez az élményem még évekkel ezelőtt történt.)

Már edzéseken is feltűnt,... de akkor aztán végképp lerítt róla, hogy milyen pici neki. Pedig vékony, sovány, kissé éppen emberesedő srác volt, de a farka kábé alig állt ki a tövéből. (1-2 centi) nem bírtam tovább a kíváncsiságommal, rákérdeztem, mióta ilyen neki? először szörnyen zavarba jött, de aztán végül erőt vett magán és mondta, hogy mindigis pici volt neki,...na de akkor a feleségével...hogyan? Nagy szégyellősségét leküzdve kissé már megnyugodva elmondta, hogy a csaj ennek ellenére nem foglalkozik vele, ő így szereti őt, különben is csak alapállapotban ilyen. Ha merev lesz, úgy kábé 6-8 centit is eléri, de a csaja imádja, hogy pici, aranyos neki, ugyanakkor jól is teljesít, mert semmi gond nincs a "házaséletükkel"

Na? Akkor ő szted foglalkozik a méreteivel? SZTEMbaromira NEM IZGATJA A MÉRET... és sztem tégedet sem kell, hogy izgasson. A csaj önmagadért szeret, és amiatt is fogad el.


Van még több hasonló sztorim is... de először várom a TE véleményedet a két eset után, illetve érdekelne, hogy tégedet ez mért izgat, mi tör le benne? Van-e/Volt-e már csajod? Mennyi vagy most?

2010. aug. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

2 centi és 18?

neked nem vér hanem lufi péniszed van

2010. aug. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
100 latex :)
2010. aug. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is marha pici amikor nem áll, 3 centi max... Egy ideig én is aggódtam miatta hogy hű milyen rossz meg minden azt hittem ez nagy probléma, de azóta volt pár párkapcsolatom, és a hölgyek elégedettek voltak vele :-D

Ha az ágyban jól teljesítesz akkor szerintem ne foglalkozz vele.

Örülj, hogy nem fordítva van :-) (Bocs, rossz vicc.)

2010. aug. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

köszi mindenki válaszát!


"Van még több hasonló sztorim is... de először várom a TE véleményedet a két eset után, illetve érdekelne, hogy tégedet ez mért izgat, mi tör le benne? Van-e/Volt-e már csajod? Mennyi vagy most?"


volt már pár csajom, de szex nem volt, csak rövid járás és smárolás.

17 éves

nem tudom miért frusztrál, de frusztrál :( mindenhonnan azt hallom hogy méret a lényeg, meg pár lány oszt társam is hangoztatta h 20 centi alatt elküldi pasikat mert nekik nem kellenek a "kis fütyik" ezért gondolom h ma nagyjából minden velem 1 korú csajnak kb. ilyen mentalitása lehet...

2010. aug. 14. 23:25
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

20 centi alatt nem? akkor nem sok csávójuk lesz :D

a nagy átlagnak állítlag 15 körül mozog ,vagy hazudik. de gondolj bele nem járkálhat mindenki 20 on valahány centis fasszal fizikai képtelenség a 18 az teljesen baráti. + 1x találkozzanak 1 nagyfarkú négerrel abban nem lesz köszönet eltörlik a 20 as határt :))

2010. aug. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!