Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyon le égtem, ötletek?

Nagyon le égtem, ötletek?

Figyelt kérdés
Voltunk strandon,viszont én elaludtam(7 órát aludtam,éjjel melóztam),nagyon kegyetlenül le égtem,van ahol még belilult a bőröm:SMár feküdtem hideg vízben,a kádat tele nyomtam krémmel és abban feküdtem,arra is engedtem hideg vizet és abban is feküdtem jó darabig de megveszek annyira fáj,van valami házi praktikátok?
2010. aug. 13. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Tejföl.Jó hideg.
2010. aug. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak ne krémezd! Az égést hűsíteni kell, zuhanyozz hideg vízzel, teríts magadra vizes törölközőt, és kend Panthenol habbal (gyógyszertár, dm). Ha nagyon durva, akkor meg irány a bőrgyógyászat.
2010. aug. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2010. aug. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Panthenol spray gyógyszertárból 1200 ft

Így jártam én is nem régen, de én nem aludtam csak voltam a strandon a fehér bőrőmmel. :S

Azóta egy tapodtat sem megyek nélküle a strandra.

Jobbulást!

Ja, és sok vizet igyál!!!!

2010. aug. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,tejföl az van dögivel azt kiprbálom de ebből szerintem bőrgyógyász lesz mert most már az egész mellkasom és hátam lila:S:S:S:s
2010. aug. 13. 20:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Irix nevű gyógyszertárban kapható spray nagyon jó leégésre bár ennyire súlyos esetet talán valóban jobb lenne megmutatni egy bőrgyógyásznak hátha ő fel tud írni valami speciális kenőcsöt.
2010. aug. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászat! Mindenféleképpen! Majd ő felírja a megfelelő kenőcsöt!
2010. aug. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A tejföl TILOS!
2010. aug. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!