Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nincs ondóm? .

Miért nincs ondóm? .

Figyelt kérdés

Üdv

16 éves vagyok és még nincs ondóm, előváladék néha kifolyik egy kicsi, de nem mindig és ondó az egyáltalán nem jön ki :S


2010. aug. 8. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
minél hamarabb keress fel egy urológust. beutaló nem kell.
2010. aug. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Na,az az ondó. Az ondófolyadékban úsznak a spermák, ettől lesz fehér színe, egyébként az ondó áttetsző folyadék. Magátol nem jön, ejakuláció (elélvezés) kell hozzá. Namost, ha maszturbálsz és nem jön sperma, tehát mikor elélvezel nem fehér az anyag, az annak köszönhető, hogy még nem estél túl a pubertánson, nem értél még meg. 16 évesen ez megesik, ritka, de nem kóros.

Remélem segíítettem.

2010. aug. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

előző: 16 évesen azért már át kellett esni néhány éjszakai magömlésen...

első voltam: menj dokihoz!

2010. aug. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csütörtökön fogok menni, köszönöm a gyors válaszokat
2010. aug. 8. 21:01
 5/6 anonim ***** válasza:
első voltam. nem akarlak paráztatni, épp ellenkezőleg, inkább azért, hogy lelkileg felkészülj. elképzelhető, hogy lesz prosztatavizsgálat, ne ijedj meg. nem fáj, csak a fiúkat idegesíti ;)
2010. aug. 9. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
első,utolsó hidd el nem ok nélkül nagggyon kellemetlen érzés 1 hetero fiúnak/férfinak :/ 1 kicsit érzékenyebb leszel utána xD de inkább derüljön ki ha gáz van
2010. aug. 15. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!