Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mért nincs még fehér ondóm?...

Mért nincs még fehér ondóm? Nem vagyok későnérő

Figyelt kérdés

15éves vagyok és nem olyan hófehér az ondóm hanem vagy nincs is benne fehér vagy kevés

16éves korig még normális?


2010. aug. 30. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
El kell fogadnod a tényt, hogy későnérő vagy. Nincs ezzel semmi baj. Teljesen normális, én is kb. ilyen idősen kezdtem el "érni". :)
2010. aug. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

de hát hogy lehetek későnérő?

mikor má 12évesen elkezdtem szőrösödni stb..

a magaságomal sincs semmi,hangom is mély

egyszóval majdnem minden

2010. aug. 30. 12:53
 3/5 anonim ***** válasza:

hát... lehet, hogy egy spermavizsgálat rádfér


lassan kezdődik a suli, kérdezd meg négyszemközt a suliorvostól

vagy elmehetsz urulógiára is, nem kell a háziorvostól beutaló

vagy megvárhatod hogy Szalai doki válaszol itt

bár rég irt már bármihez

2010. aug. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocs, de mi az, h. nem fehér? Az ondója mindnekinek fehéres, akár fiatal, akár öreg. De nem hófehér, hanem 1 kicsit törtebb árnyalatú. És nincs ien, amit írtál, h. egy kevés oan, de nem mind. Az egész 1forma színű. Ha komoan úgy gondolod, h. neked nem normális, inkább menj orvoshoz, az a legbiztosabb.
2010. aug. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ezzel én is így vagyok.bár csak most leszek 13 de attól még nekem is átlátszó az ondóm.láttam egy ismeret terjesztő filmet ahol mutatták hogy vannak férfiak akiknek ritkábbak vagy sérültek a spermái.ez teljesen normális.
2013. febr. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!