Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 13 éves fiú vagyok, és még...

13 éves fiú vagyok, és még nincs ondóm. Szerintetek valami gondvan? (lent több. )

Figyelt kérdés
szóval az odáig rendben van hogy nincs spermám...de ugye van az a trutyi amiben a spermák úszkálnak...éés olyannak nem kéne már lennie? egy kicsit aggódok mer mindjárt 14 leszek...
2010. dec. 13. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
éppen még bele fér
2010. dec. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmi gond, lehet hogy későn érő vagy. Még időben vagy.
2010. dec. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
3%
:O 13 évesen nincs g*cid??? :O nekem már 11 évesen egyből volt.Am énis 13 vok.Nemtom mi bajod lehet...Sztem nem komoly majd megjön...
2010. dec. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 12 vok nekem sincsmég 1 honap mulva 13 leszek O.o
2010. dec. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nézd a spermának legkésőbb 16,5 éves korba kell megjelenie,na nem vagy még lekésve.


Milyen magas vagy?Mikor kezdtél szőrősődni?Van egyáltalán szőrőd?Mekkorák a szüleid?

-Ha nem rég kezdtél szőrősődni és még nem is vagy túl magas,meg a cerka is kicsi,akkor simán későn érő vagy.De semmi gáz nincs még hidd el.Olyan hogy kell nincs,mindenki más ütembe fejlődik ritka de van hogy valakinek 11 évesen mint a már ide író van spermája,de inkább 12 éves kor után szokott lenni és sokaknak csak 14 évesen lesz vagy még később.Az egyén fizikai fejlettségétől is függ ez,a kisnövésűek többnyire később is fejlődnek ezen a téren is,később szőrősődnek,nyúlnak meg,mutálnak,később lesz sperma és nő meg a szerszámuk is sokszor.

2010. dec. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
oké :) köszi szépen :)
2010. dec. 14. 19:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyugi nem kell félned hidd el,van még bőven időd.És sokan hazudoznak arról is hogy spermájuk van,meg mekkora is van nekik,a te korodba a méret sem számít még és az sem ha nincs spermád.Ezek mind 16 éves kor körül kezdenek el fontosak lenni,meg akkor szokott nagyobb változás,fejlődés bekövetkezni még.
2010. dec. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 csiklovezer válasza:
én 13 éves vagyok,kisnövésű, de mégis van ondóm, és már borotválni is kell a kobra körül.
2011. jan. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 csiklovezer válasza:
de nem kell aggódni, nekem is idé lett először.
2011. jan. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!