Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit kell csinálni a letapadt...

Mit kell csinálni a letapadt fitymával?

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 19:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ez utóbbit ki írta??? <:-S

Vagy beavattad az öcsidet is, Kérdező?


EE

2010. aug. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem írt ide a gyakorikerdesekre egy kérdést az öcsi mostanság?
2010. aug. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem ez nem a Kérdező Öccse volt. Ő egy másik, kb. Öcsi korabéli srác volt, aki időközben felvette velem a kapcsolatot MSN-en, ahol beszélgetve vele sikerült őt időközben megnyugtatnom. Most már talán nincs annyira kétségbeesve, mint akkor, amikor először ideírt.


Azonban nem értelek Kérdező!

Próbálnék segíteni, de még az alapkérdéseimre sem vagy hajlandó válaszolni, amiket tisztázás gyanánt feltettem. Így hogy segítsek? Vagy akarsz egyáltalán segítséget? Mert ha nem, akkor minek írtad ki a kérdést!?


Persze, a piskótaevés senki számára nem erőszak... o.O

Mindenesetre bízom abban -- le7, hogy hiába -- hogy talán még jelentkezik fejleményekkel, mert azért érdekelne az Öcsi helyzete is, mit változott azóta...!?


Egy biztos. A másik srác, aki vette a fáradságot és ide (is) megírta válaszait, ő azt mta: "Nem bánta meg a kapcsolatba kerülést!" Megnyugodott és felvállalta a baját, amit először sztem nagyon nem mert megtenni mert rettegett a beképzelt félelmeitől. Most már ő is belátta,... felesleges volt félnie.


Ha kell segítség még Kérdező, akkor várjuk a fejleményeket. Ha nem, én megpróbáltam...

A segítségemről szóló felajánlásom továbbra is áll...


Üdv: EE

2010. aug. 11. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

No? Semmi?

Láttam kiemelted a kérdésedet... azonban így most már számomra abszolút nem világos, hogy milyen jellegű segítséget vársz tőlünk!? Néma gyereknek anyja sem érti a szavát, te pedig itt lega annyira hallgatsz, mint otthon a problémájáról az öcséd.


OFF: Az öcséd korabéli srác esetében, -- aki ideírta le a kérdéseimre a válaszait -- már megoldódni látszik a dolog, hamarosan orvoshoz kerül. Nem volt könnyű eset, de végül sikerült elmondania a problémáját anyjának, ezzel egy hatalmas lépést tett a megoldás irányába. :ON



========

Ha segíteni akarsz az öcsédnek, akkor szólalj meg, mert így hogyan vársz segítséget, ha nem is teszel érte? >8-S

Mi a helyzet most az öcséddel? :-o

Megvizsgáltad, vagy elvitted a dokihoz?

Szülőknek el lett mondva a dolog?


Ha még nem, én mondtam... o.O ...vizsgáld meg az öcsédet és válaszolj azokra a kérdésekre, amelyeket feljebb a [08-07 17:13]-asban leírtam. Ennyivel tudlak benneteket segíteni, innen távolról: Próbálnálak instruálni vhogy, azonban ehhez te is kellesz! Ez nélküled sajnos nem megy!!!



A segítségemről szóló felajánlásom még mindig áll.

Érdemes lenne elgondolkodnod arról, hogy mit akarsz ill. mit akartok, ill. hogy az öcséd érdeke mit kíván meg!?

De ha már elmondtátok az ősöknek, hogy mi az ábra, akkor meg mondd azt! Jó lenne, ha vmit most már mondanál... glom a helyünkben te is ezt várnád, igaz?


Üdv: EE

2010. aug. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Mennyire tudja mégis hátra húzni a fitymáját a kisöcsi?

Figyi ha olyan jó a kapcsolatod vele egyszer mikor csak ketten vagytok otthon szólj neki, hogy mutassa meg és akkor ráncsd hátra neki. Lehet hogy kicsit fájni fog neki meg mégsemn ussza meg a dokit de magától nem fogja megcsinálni na az eredményről számolj be vagy hívd be a szobádba és ott csináld meg neki ha már fürdésnél nem szégyenlős akkor lefogja tolni a gatyát előtted

2010. nov. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!