Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit csináljak ha ideggyenge...

Yoshimitcu kérdése:

Mit csináljak ha ideggyenge vagyok?

Figyelt kérdés
Túlhajszoltam magam, munka iskola egyszerre. Minden stressztől megy fel a vérnyomásom, tegnap munka közben 140 volt egész nap, este 160 al jöttem haza. Mellkasom fáj. Szedem a vérnyomáscsökkentőt (Ramipril 5mg) nem hat. Ha stressz ér úgyanúgy felmegy. Nyugtatót kéne szedjek? Vagy felomondanom a munkahelyen és csak iskola?
2020. júl. 15. 07:12
 1/9 A kérdező kommentje:
Hétvégén mikor itthol vagyok 130 a vérnyomásom.
2020. júl. 15. 07:13
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyértelműen csökkenteni kellene a tempót. Ha felmondasz miből élsz majd meg? Hiába szedsz gyógyszert, az csak tünetet enyhít. A kiváltó okot kell megszüntetni.
2020. júl. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Maga a munkakörnyezet, kollégák a kiváltó ok. Nemtudom megszüntetni csak ha felmondok. Akkor meg pénz nem lesz.
2020. júl. 15. 07:17
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát valamit valamiért. Keress másik munkahelyet! Itt ki fogsz dőlni hamarosan.
2020. júl. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az tuti ez így nem megy. Megfogok dögleni 30F évesen.
2020. júl. 15. 07:20
 6/9 anonim ***** válasza:
31%

Beszélj az orvosoddal, mert nem jó a gyógyszered.Már itt kezdődik a dolog.A gyógyszer arra van, hogy levigye a vérnyomásodat normál értékre-nálad nincs normál értéken. 130-az magas. Határnak mondja az átlag ember, de egy normális orvos magasnak tartja.


Nincs olyan, hogy ideggyenge. Max. elkényeztetett. hiszti. Sosem vettem be ezt a szöveget.

2020. júl. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6+ 30 évesen az ember bivalyerős ha munkáról van szó, még nehéz körülmények között is.
2020. júl. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Eddig nem szedtem rendesen a gyógyszert, hétvégén nem vettem be mert nemvolt annyira magas. Hétfőtől szedem minden nap.
2020. júl. 15. 07:33
 9/9 A kérdező kommentje:
7es eddig én is azt hittem kibírok mindent, 24 orazas, éjszakazas, most kiderült hogy nem. Magas vérnyomás, áteresztő szív billentyűk.
2020. júl. 15. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!