Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van ekkora hasam?

Miért van ekkora hasam?

Figyelt kérdés
174cm vok és 53-54 kg. Szerintem ez nem valami sok, mert még ígyis izmos vagyok. A karjaim elég vékonyak, lábaim úgyszintén. A hasam eléggé kockás, ha befeszítem, de ha elvan engedve, akkor így aránytalanul kitülemkedik... Nem értem, hogy ez hogy lehetséges. Régen mindig mondták, hogy anorexiás kis srác vagyok, de a hasam akkor miért ekkora??? Kérlek válaszoljon valaki, ha kell képet is tudok mutatni.
2010. aug. 1. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Mutass képet, mert így látatlanban elég nehéz eldönteni mi normális és mi nem.
2010. aug. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hali!


Mondasz egy életkort?

Egyébként számomra sem igen világos, mi lenne az általad beállított probléma,... de még ha meg is mutatnád egy fényképpel,... én ennyiből, és a megfogalmazásodból úgy gondolom, nem is ez a fő gond, inkább úgy érzem, hogy önbizalomhiányban szenvedsz. Inkább ezt kellene orvosolni, ha így van.


Te mit gondolsz? Le7 benne vmi? :-)

Üdv: EE

2010. aug. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
15 vok. Most éppen nemtok képet csinálni mert nemolyan a hasam. Pedig általában olyan szokott lenni... :/ Amúgy 15éves vok. Hát lehet benne valami h nincs túl sok önbizalmam :/ Nemnaon volt sose... Hát hogyis mondhatnám hogy milyen a hasam. Ha behúzom, akkor úgy nézek ki mint egy Auchswitczi kisgyerek, szal mintha nemlennének belső szerveim, mert úgy betudom húzni a hasam, meg persze bordáimat szemmel meglehet olyankor számolni. deha elengedem, akkor nem ilyen egyenes mint egy normális embernek, hanem így a mellemtől is kintebb áll, pedig látszik h nem vok kövér, olyan mintha fel lenne fújva a hasam. Sajna nemtok mást írni, majd ha tok képet csinálni megpróbálom feltölteni.
2010. aug. 2. 19:24
 4/6 anonim válasza:
nekem is pontosan ugyanígy van..minden egyezik..és sokat is eszek..mégis sovány vagyok..mondjuk sztem az onbizalommal nincs nagy gond
2010. aug. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hali!


@ KÉRDEZŐ:

Komolyan érdekes amit írsz. A hasad behúzásával kapcsolatos dolgokat még csak-csak el tudom képzelni, de ami utána jön, azt nem.



@ 11:29

> "sokat is eszek..mégis sovány vagyok.."

___ Persze, ez így is marad. Nem tudom, ptosan hány éves vagy, de azt tudom, hogy ez az állapot min. 22-23 éves kortól kezd majd változni, amikoris "megemberesedsz" majd külsőre, és egy kis pocak látszani fog, még az eddig csontsoványaknál is.

> "mondjuk sztem az onbizalommal nincs nagy gond"

___ Tehát vmennyi mégis van 8gond),... eleve ahogy ezt megfogalmaztad, ez alapján sem tűnik úgy, hogy sok önbizalmad lenne...



Nos az önbizalomhiányt csak úgy le7 orvosolni, ha nem foglalkoztok vele annyit, és próbáljátok jól érezni magatokat, ill. találtok magatoknak vmit, ami leköti a figyelmeteket, és amiben jók vagytok. Ha azonban folyton ezen agyaltok, akkor érdemes lenne elbexélgetnetek vkivel erről a problémáról, ha úgy tetszik segítséget kérnetek. Mert aki szégyelli magát vmi miatt, az az esetek túlnyomó többségében csak tovább fog szenvedni, és ha ez így van, akkor egyedül nem birkózik meg a problémájával. Ekkor kell segítséget kérni, és beszélgetni vkivel, akiben meg mertek bízni.

Pont emiatt beszélgetek én is sokat élőben/MSN-en/SkyPE-on azokkal, akiknek problémájuk van, hogy segítsem őket rávezetni a megoldásra.


Csak, ha úgy gondoljátok lenne értelme szemléltetni a problémát vizuálisan is, akkor rakjatok fel képet a problémátokról elől- és oldalnézetben, magyarázattal a közérthetőség érdekében.


Üdv: EE

2010. aug. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

a 11:29-es vagyok

16 vagyok és thx a válaszokat

az nbizalommal sztem azért nincs akkora problémám, mert nem akkora, mint egy sörhasú alkesznak :D szal nem is törődök vele annyit, csak ugy felkaptam erre a kérdésre a fejem..

és azért csak jó tudni h mi történik az emberrel :D

2010. okt. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!