Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 15 éves vagyok borotválom a...

15 éves vagyok borotválom a lábam meg a farkam, mennyire jön ez be a csajoknak?

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 01:43
1 2 3 4
 31/35 anonim válasza:
7%

Tisztelt előttem szóló!

Ez a srác nem tett semmi olyan dolgot amivel bárkinek ártott volna, csupán egy kérdést tett fel, hiszen ez az oldal erre van kitalálva, hogy választ kapjunk kérdéseinkre, nem pedig arra, hogy ismeretlen emberekről és főleg a szüleikről véleményt mondjunk, megkérdőjelezve a nevelési módszerüket. Egy 15 éves srácnak lehet ez jelen pillanatban központi kérdés, mert a testi változások jönnek akarva-akaratlanul. Nagyon sok embernek szinte fóbiája van a szőrtől és mások tanácsát miért ne kérhetné. Egyébként, hogy a kérdésre válaszoljak szerintem is jól teszi ha eltávolítja magáról a szőrt, sok esetben a lányok ezt el is várják. Attól, hogy régen nem figyeltek erre, ma már ízléstelennek és esztétikátlannak számít a szőrtelenítés hiánya.

2010. júl. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:

Kedves "szarosozós" pöc.sfej!

Nem tudod ki a hülyébb,én vagy a csajok hogy irnak komit?!

Ugyanúgy véleményt nyilvánitanak,mint most TE!

Nem,nem a szüleimmel kéne elbeszélgetned vagy stb., magaddal,hogy ezzel végülis minősited-e magadat?:)

Igen,itt a válasz:)

További jó kommentelést !

2010. júl. 27. 13:13
 33/35 anonim válasza:
42%
Üdv, én is hasonló korosztály vagyok mint, te. De szerintem nincs az az isten, hogy leborotváljam a lábamról a szőrt. Az intim területekről oké, mert ha belegondolsz, szerintem nem örülnél ha egy nőnek/lánynak is tiszta szőr lenne, erre való tekintettel nem túl gyakran, de azért szőrtelenítem, ha más nem már csak azért is nem olyan jó érzés hogy egy marok szőr van a lábad között.. xD Hozzá teszem ez csak az én szubjektív véleményem, mindenki azt tesz amit akar, és ami jól esik neki. Mellesleg, szerintem a csajoknak az jönne le először rólad, hogy nem éppen heteroszexuális beállítottságú vagy :) És akkor szépen mondtam. Nem tom segítettem e, remélem igen. Na további szép, kevésbé esős napot/napokat :)
2010. aug. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Fölösleges marni itt egymást,itt véleményt írnak az emberek,nem kell felvenni ha nem tetszik.De egy tök csupasz férfi testről,ill. kamaszról a te esetedben nem egy férfi képe fog bevillani.Szerintem a pasin legyem azért szőr,én szeretem ha a ott is hagy valami keveset,mert a teljesen csupasz pénisz,inkább kisfiús mint férfias,a láb csupaszság meg egyszerűen túlzás.De ha neked így jó akkor ez van.
2010. aug. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Semmi férfias nincs benne,kicsit feminim vonásaid vannak.
2010. aug. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!