Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 15 éves vagyok borotválom a...

15 éves vagyok borotválom a lábam meg a farkam, mennyire jön ez be a csajoknak?

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 01:43
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Teljesen borotvált?-hát inkább nem írok rá semmit,elég negatív lenne.
2010. júl. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

lábadat szerintem ne szörtelenitsd,nekem nem jön be.. nagyon nem.. örülj neki,hogy a férfi nemnek nem ciki a szőrös láb!:D:D

13/L

2010. júl. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim válasza:
sztem szerezz egy barátnőt aztán kérdezd meg tőle..addig meg csinálj amit akarsz de a lábadat haggyad :D
2010. júl. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
65%
Egy szépen nyírt vagy borotvált nemiszerv gusztusos és higénikus....no de egy csupasz férfi láb!!! Szerinted az férfias? Amelyik nőnek nem a férfias férfi tetszik az valószínűleg lezbikus, emós, vagy más agybaja van úgyhogy ne is pazarold rájuk az idődet, inkább légy férfi és az igazi nőkre koncentrálj.
2010. júl. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
28%
Nagyon sok ismerősöm van akik irtóznak attól, hogy különböző helyeken szőr nő rajtunk és hihetetlen, hogy régen ezzel mit sem törődve elfogadták ezt az állapotot, ami igencsak visszataszító, még akkor is ha a természet ezt így adta. Ezek szerint ami természetes lehet gusztustalan sőt taszító is, sajna ez van, de legalább van lehetőség arra, hogy megszabaduljunk a szőrtől. Nagyon jól teszed ha eltávolítod magadról, sokkal esztétikusabb. A lábon ha hagyod nem annyira vészes, de intim helyekről mindenképpen tüntesd el.
2010. júl. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
80%

Hát a túl dús sem szép látvány,de a teljesen kopasz sem az,az már hímringyós,semmi esztétikus nincs szerintem benne,ezzel az utolsó előttit nem akarom megbántani,de izlések és pofonok.Én fitatal csajként a teljesen leborotváltat visszataszítónak találom,talán ez a pedoknak bejön,az meg undorító hogy csupasz a lába is.

20/L

2010. júl. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim válasza:
62%
szerintem a lábadról nem kéne...a szőrös láb szerintem férfias, a többi helyen jó hogy ha szőrtelenítesz.
2010. júl. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
74%
a lábat semmikép sem,de jobb ha a péniszen is hagysz egy kicsit,mert a szőrtelen test nem férfias.
2010. júl. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
78%

A jó formára nyírt az szép tud lenni,de a borotvált láb,az bu.is,és nekem a kopi kuki se jön be,az ovis,nem pasis.

19/L

2010. júl. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim válasza:
25%
Nem kicsit van meghülyülve a viág.15 évesen mekkora gondjaid vannak!! Nem tudom eldönteni melyik a szörnyübb te ,mert kis szaros létedre idióta kérdéseket teszel fel,vagy azok a 13-16 éves lányokig akik reagálnak is erre.Összeségében még gyerekek vagytok még ha már szörösödtök is!!! Inkább a tanulással kéne foglalkoznotok !! Persze nem biztos hogy titeket kéne bántani,lehet a szüleitekkel kezdeném ,hogy hozzájárulnak a ti megnemnevelésetekkel az egyre sötétebb jövőképhez.
2010. júl. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!