Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A cigi tényleg öli a spermákat?

A cigi tényleg öli a spermákat?

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 19:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
19:13 A cigi attól még tényleg gusztustalan és k*rva egészségtelen.Tudom jól,hogy egy dohányosnak nem tűnik annak,de az.Én is dohányoztam 4 évig,fél éve szoktam le.Most már kifordul a belem a szagától és sokkal jobban érzem magam + újra sportolok.
2010. júl. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Sokkal magasabb szintű réteget kritizálok? Nem is tudtam, hogy minden kiváló embernek és ilyen általad megfogalmazott "magasabb szintű réteg"-ben élő társadalomnak dohányoznia kéne.

Krisztus előtti évekről beszélsz? Mi köze az inteligenciának a beszédhez? Ha? :D (Példáznék a politikusokkal.. van pénzük, kiválóan beszélnek.. de :D ugye ugye)

Életstílusi etiketről van szó, nem pedig észben értékről.

2010. júl. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

19:30

Ne kritizáld az intelligenciámat, amikor te még olvasni se tudsz. Na fuss neki még egyszer, és írd újra eredeti idézettel. Mert én bizony nem ezt írtam.

2010. júl. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Bocs, a tiéd egyszerűbb volt. Egyébként nem a te inteligenciádat kritizáltam. De ha ezt nem értetted akkor mégiscsak lenne mit ott véleményezni.
2010. júl. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Szerintem te nem érted a nagyobb réteg kifejezést a mondatomban. Ennyi erővel miért nem abba kötöttél bele, hogy miért a magas emberekre mondom. Azt mondtam, hogy többen dohányoznak, vagy fogadják el, mint azok, akik nem tudják elfogadni. Magyarul sok embert lenézel, amikor a legtöbb ember ilyen. Ez amolyan: Mindenki ki van közösítve, csak én nem stílus.
2010. júl. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Lássuk be, hogy az emberek morálisan nagyon megvannak vezetve... És ezen senki nem segíthet és nem is tud, mert mindig vannak olyanok mint te, akik elcsitítják az embert.

Így még a megvezetett társadalom is azt hiszi, hogy nem baj amit tesznek, ez természetes. Hisz senki sem hibátlan. Nyugodtan szétrombolhatjuk az emberi mi létet akár szándékosan is.

2010. júl. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Persze, öli - de nem azonnal. Fogamzásgátlásra nem jó, de arra igen, hogy mondjuk a gyereknek ne legyen alsó karja. A keze a felső karjából nő majd ki.

Én a helyedben most dobnám el.

2010. júl. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Már hogy ne lenne "természetes", hiszen dohány levél van benne. Amúgy a számítógép se egy természetes dolog, és rontja a szemedet, szóval vigyázz ám :). Meg vagy vezetve! Mellesleg a dohányzásnak elég régi hagyománya van.
2010. júl. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én is cigiztem, de csak bulikban, szóval nem vagyok egy hűdenagy antidohányos, de a cigiseket sem védem, próbálok pártatlan maradni. Ez tény, hogy impotenciát okoz. Volt egy barátom, aki 14 éves korában elkezdett cigizni, de nagyon durván, ilyen napi 40 szállal, és 23 éves korára nem volt szexuális életünk, mert nem állt fel neki a cigi miatt... Most egy 30on felüli partnerem van, aki életében nem cigizett, és szó mi szó, nincs problémánk a szexszel, és akkor még enyhén fejeztem ki magam:D
2010. júl. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!