Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj a gyomrommal?

Mi lehet a baj a gyomrommal?

Figyelt kérdés
3 hónapja jelentkezett nálam egy görcsös fájdalom a gyomor szájamban, amit elsődlegesen idegi alapra gondoltam! Kihánytam mindent, utána egy kis ideig nem jelentkezett..4 hete viszont minden éjjel arra kellek fel, hogy fel vagyok puffadva, borzasztó nagy fájdalom van a gyomromban!Az ügyeleten azt mondták, hogy nyombélfekély, csak sajnos a gyógyszerek sem használtak! Én a stresszre fogom! Aki tud segítsen!
2010. júl. 7. 11:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálam már elég régóta vannak ezek.szerintem is az idegtől.Nekem is a gyomorszájamnál fáj. Volt mikor napokig hánytam. Vizet alig tudtam magamba erőltetni,de tudtam hogy muszáj. Voltam orvosnál. ő azt mondta hogy fogynom kellene. Van rajtam túlsúly.ezt belátom. Kb.2havonta havonta van ez.

De az hogy éjszaka arra ébredek hogy mindjárt hányok az sűrűbben. Gyomorsavlekötőt szoktam bevenni. Am mindig idegben vok akkor is mikor nincs miért. de nyugtatózni nem szeretném magam.

2010. júl. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenképpen gyomortükrözést javaslok.Nekem tavaly nyár óta folyamatosan fáj a hasam,volt nem egyszer hogy a mentő vitt el.Tavaly óta rengeteg orvos vizsgált meg(vérvétel,székletminta hasi ultrahang...ilyenek)...mindewnki azt mondta,hogy idegialapon van.Persze nem hittem el,saját magam jelentkeztem gyomor-és vastagbél tükrözésre(altatásban)...és kiderült laktózérzékeny vagyok,most 1hónapja pedig az is kiderült hogy crohn beteg lettem.Ne hidd el aki a lelki bajokra hivatkozik,azok nem tudnak mit diagnosztizálni,ezért mondják!Ha rájuk hagytam volna,még ma is pokoli fájdalmaim lennének.
2010. júl. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!