Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valami baj van a gyomrommal...

Valami baj van a gyomrommal es nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mar vagy 1 honapja nem mukodik rendesen a gyomrom: savtultengesem van, eves utan emelyges, nehez emesztes (nem eszek nehez kajat), neha fajdalom a gyomornal. Elkezdtem gyogyteakat inni gyomorra, de nemtudom hogy segiteni e fog. Mondtak h lehet elkene mennem orvoshoz, de nem merek, mert biztos gyomortukrozes lenne, es attol meg nagyon felek, nem birnam elviselni :((((((((((((
2011. szept. 12. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen problémám van nekem is. Ma kezdtem egy kúrát, Salvus vizet iszom. Remélem segít.
2011. szept. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De annyira felek :( olvastam arrol hogy gyomorfekely is lehet, olyasmik a tunetek, es olvastam hogy azt lehet kezelni teaval, en olyasmit iszok, es olyasmi kajakat is eszek amik nem savasitanak. De mi van ha mas a baj? ha gyomortukrozesre kerul sor, en azt nem birom ki :((((((
2011. szept. 12. 13:50
 3/7 szilvuszka ***** válasza:
100%

szia!

Lehet,hogy túl fűszeres ételeket eszel,nem?próbáld ki,hogy pár napig fűszerben szegényebb kajákat egyél, igyál sok vizet. Ha nehéz az emésztésed,akkor próbáld ki a sós langyos vizet,az beindítja és kipucolja a beleket...:)

Ha meg esetleg gyomorfekélyed van,akkor mindenképpen menjél el dokihoz,valóban,biztos lenne gyomortükrözés de még mindig jobb,mintha gyomorrákot kapnál,nem? Mert a gyomorfekélyből lesz a gyomorrák. És nem is biztos,hogy gyomorfekélyed van,ha elmész a dokihoz,kiderül.

Jobbulást!

2011. szept. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Konnyu kajakat eszek, szal nem attol biztos h van vmi :( csak nem merek elmenni gyomortukrozesre, rosszul viselem az ijen orvosos-korhazas dolgokat....
2011. szept. 12. 14:34
 5/7 szilvuszka ***** válasza:
74%

megértem,hogy félsz ettől a vizsgálattól (kórházban dolgoztam),de ha erre van szükség,akkor el kell menni. Az egyik rokonomnak gyomorfekélye volt,a gyomortükrözés-es vizsgálattal derült ki,kezelték,elmúlt neki. Aztán pár évre rá megint fájt a hasa,de nem ment el tükrözésre,mert nem szerette a vizsgálatot. Januárban unszolgatásra elment a dokihoz és kiderült,hogy gyomorrákja van,augusztus végén meghalt. Ha akkor elmegy időben a vizsgálatra,bármilyen kellemetlen is,nem lett volna belőle ekkora baj...

Ezt most csak azért irtam le neked,hogy tessék elmenni a dokihoz,bármilyen vizsgálatra is küldjön el!!!!! Csak jót akarok neked!

2011. szept. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A gyomortükrözéstől félsz! Nekem 2x volt gytükrözésem 1979, 1995, azért írom, hogy a második sokkal könnyebb volt. Ki lehet bírni, nem olyan vészes. Ne foglalkozzál vele állandóan. Az orvosok nagyon türelmesek és segítenek. Azt és úgy kell csinálni amit mondanak és gyorsan kész.
2011. szept. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
18 eves leszek novemberbe...nem akarok gyomorrakot :'( elmegyek orvoshoz, de azert felek h mi lesz...
2011. szept. 13. 00:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!