Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Két hete kb. dagad a lábfejem,...

Két hete kb. dagad a lábfejem, bokám. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Elég nagy darab vagyok, 50 éves, de a bokámra mindig büszke voltam, milyen karcsú. Most alig férek a cipőimbe.A vérnyomásom tökéletes, bevettem 1 vizhajtót, de nem lett több a vizeletem egyáltalán.Azt mondják, hogy a frontok is okozhatják.Más is volt már igy?
2010. jún. 24. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, Anyukám is vizesedik, meg a Dédim is. Dédimnek gyenge a a szíve, hogy keringesse a vért és a nyirokrendszert is. Anya meg örökölte. És ha nagy front van (meleg is) akkor én is nagyon bedagadok.

szerintem orvossal konzultálj, Anyunak nem ajánlották a vízhajtót, mert akkor egyre többet lesz szüksége rá. nekem a hideg vizes fürdő sokat segít.

2010. jún. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi. lehet, hogy igazad van. mult héten voltunk strandon egész nap, és este nem volt dagadt a hideg viz után
2010. jún. 30. 20:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Keringési probléma. Ha eddig nem volt neked, csak mostanában lett, feltétlenül menj el dokihoz.
2010. jún. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!