Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem értem, hogy mitől lehet...

Nem értem, hogy mitől lehet az, hogy nem érzem magamat az életbe kicsit fura fogalmazás de ez van?!?!?!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már körübelül egy hónapja úgy vagyok, hogy nem érzem magam a bőrömbe nem tudom, hogy mit csinálok meg olyan, mintha lázas lennék, nem akarok elmenni orvoshoz mert azt se tudom, hogy mit mondjak és nem tudom mitől lehet általába 7-8-9 órát alszok vitaminokat szedek

C és Vasat meg Calciumot is meg ilyeneket és póbálok mindig sokat aludni, de akkor se lesz jobb



2018. okt. 4. 13:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Ügyes vagy! Egy hónapja szenvedsz ahelyett, hogy elmentél volna és kiderült volna, hogy mi a baj.

Lehet egy sima fertőzés/gyulladástól de leukémia előjele is.

2018. okt. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy? Dolgozol mar? Sok stressz ert mostanaban? Van hobbid, vagy valami, ami motival?
2018. okt. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!