Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szteroidok (bovebben lent)?

Szteroidok (bovebben lent)?

Figyelt kérdés
Az erdekelne hogy pontosan miert is szednek szteroidak a versenyzok vagy akar akik gyurni jarnak? Es mik lehetnek a mellekhatasok?
2010. jún. 19. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:
62%
Azért, mert az embernek vannak biológiai korlátai, amiket ha elérsz pl.: testépítésben, akkor nincs tovább hiába edzel, eszel tisztán stb... A szteroidok arra vannak kitalálva, hogy ezt a biológiai határt kitolják jócskán így sokkal nagyobb lehetsz. A probléma ott kezdődik, hogy ezek a szteroidok hormon bombák, de olyan szinten, hogy ha ezek mesterséges kívülről bevitt hormonok, akkor azok 400-500%-osak is lehetnek vagyis 4-5x annyi hormon van azokban a kis fiolákban, mint a te egész testedben... A hormonok azért vannak, hogy fent tartsák az egyensúlyt az idegi szabályozás és a hormonális szabályozás között vagyis a hormonális sokkal lassabb. Hogy értsd: Ha hormonok szabályoznák a szemideg működését: ha bemennél egy sötét szobába és hirtelen valaki szemen világítana egy reflektorral akkor becsukod a szemed mert az agyad nem engedi, hogy kiégjen a retinád, de ha ezt hormonok tennék az percekbe telne, mire eljutnának a szemidegbe a hormonok és végre be csuknád a szemed, de addig kiég a retinád... Mellékhatása lehet, hogy tönkreteszi a szerveidet és ha szerencséd van, akkor utána még életben maradsz vagy egész életedben gyógyszerekre leszel ítélve... Lehet, hogy kicsit furán fogalmaztam, de csak nagy vonalakban írtam le. Én mondom neked: Nem vicces a szteroidokkal játszani. Persze vannak normális fajták, amik optimalizálják a hormontermelést, de azzal mire megy egy testépítő?
2010. jún. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem áll fel tőle..
2010. jún. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!