Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valami otlet vagy tipp?...

Valami otlet vagy tipp? Fontos (bovebben lent)

Figyelt kérdés

Nagyon rosszul vagyok par napja. Eloszor azt hittem,hogy a szokasos kis influenza de csak rosszabb. Nem tudok aludni,mert faj a tudom, torkom es kohogok. A levego vetel is kicsit faj. Par napja volt lazam azt kiizadtam de meg mindig beteg vagyok. Vettem gyogyszereket de sz.rt sem ernek. Sajnos nem maradhatok itthon es kipihenni magam a munkam miatt. Szoval jo lenne ha kaphatnek pl. hazi praktikakat,hogy mivel tudnam magam jobban erezni?

koszonom elore is


2011. febr. 15. 11:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Megértem a mai világban, hogy nem tudsz otthon maradni és feküdni. De szerintem akkor legalább menj el orvoshoz, ő majd ad valamit amitől jobban leszel.

Lehetnek hatásosak a házi praktikák, de ha a lázas időszakon túl vagy és nem nagyon javulsz, akkor szerintem az már kevés.

2011. febr. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Készíts magadnak zsálya teát, vagy karamelles hagymateát. A zsálya teából ne igyál sokat, mert erős tea, csak reggel, és este egy-egy csészényit. Gargarizálhatsz is vele óránként,de gargarizálásra használhatsz enyhén sós vizet is. Este kend be a mellkasodat só nélküli disznó zsirral, vagy egy félbe vágott vöröshagymával.
2011. febr. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!