Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kerlek valaszoljatok mert...

Kerlek valaszoljatok mert ettol nagyon felek. Mit gondoltok? Nagy gont? Bovebben lent.

Figyelt kérdés
Ugy szulettem h egyik kezemen csak 4 ujjam van a masikon megvan mind az 5...es kisiskolas koromban mikor megtudtak akor mindenki nezte meg kinevettek..nagyon rosszul esett mert nem tehetek rola..Fiuk ez titeket nagyon inrital? Jarnatok egy ilyen csajjal? Amugy teljesen normalis vagyok...Ez nekem most nagyon kellemetlen..kerlek valaszoljatok!!
2011. jún. 29. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Kamu. Aki tényleg így születik, az nem így áll a dologhoz. Ha mégis, akkor minimum pszichológus kell neki. Üdv.
2011. jún. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem abszolút nem számítana hány ujjad van, ha normális vagy! Ép ember így gondolkodik. Aki másképp látja, arra meg ne fecséreld az idődet!
2011. jún. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Egyáltalán nem gond!

Aki ezért kinevet, vagy kinevetett az egy idióta semmi több. Elég primitív "emberek" az ilyenek, de ne foglalkozz velük és ne miattuk legyél önbizalomhiányos. Fogadd el, hogy így születtél:-) Hiszen még nagyon sok más szép dolog lehet benned, akár a szemed, a szád, hajad , alakod, belsőd! Ezeket fedd fel magadban, és inkább azokra koncentrálj. Ne zavarjon Téged sem a kis hibád, akkor már sem fogja észrevenni. Vedd természetesen, hiszen így születtél. Egyik barátnőmnek az egyik ujján a két csont összefort és nem tudja kiegyenesíteni. Senki sem tökéletes. Aki pedig szeretni, az Téged fog szeretni és nem fogja zavarni, hogy csak 4 ujjal születtél 5 helyett. Hidd el, nem ez fog számítani!

2011. jún. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Kamu. Aki tényleg így születik, az nem így áll a dologhoz. "

De állhat így a dolgokhoz, pl a többi h.ülye ember miatt akik agyon cikizték vagy kiközösítették amiatt mert van egy kis apró testi fogyatékossága, ami alapból nem baj de ha a környezet sem fogadja el őt akkor ő magát nehezen fogja és ez egész életére ki fog hatni.. Másrészt pedig, én inkább azoknak ajánlanék pszichológust, akik emiatt a másikat csúfolják.


Kérdező: Nem számít! Ugyanúgy fogsz találni magadnak férfit, szerelmet, és boldog leszel. Nem ettől függ az egész. Azokat meg felejtsd el , akik emiatt cikiztek miatta nem ér meg miattuk idegeskedned. És ami a lényeg, hogy azok akik kicsúfoltak azokban is találni rengetek hibát mint minden emberben, akár külsőleg vagy belsőleg de találni, mert senki sem születik tökéletesnek. Csak van akit kevesebb ésszel áldott meg a sors, ezért gúnyolja ki a másikat de aztán rájön, hogy ez így nem volt helyes. Mert ép eszű ember feltudja fogni, hogy nem ez számít. Ez csak egy kis születési rendellenesség. Attól még Ember vagy és teljes értékű.

2011. jún. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyik fiatal női ismerősömnek nyomorék az egyik keze, alig tud vele fogni, mégis talált férjet magának, immáron 10 éve boldogok, ex anyósomnak az egyik kezén 3 ujja volt, mert levitte egy gránát a háborúban, ő is elkelt anno. :-)
2011. jún. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Laura000 válasza:
Figyelj te különleges vagy! Ne figyelj azokra a barmokra akik kicsúfolnak vagy kinevetnek. Biztos vagyok benne hogy lesz szerelmed! Legyél magabiztos és boldog. :D
2011. jún. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem ciki, és alapvetően te ne így állj hozzá, ne ezt közvetítsd, szerintem ezt sokan elsőre észre sem veszik rajtad! A mi baráti társaságunkban egy olyan lány van, akinek az egyik alkarja és ezáltal a kézfeje nincs meg teljesen, szintén születésénél fogva. Mindig úgy áll, hogy ezt aki nem tudja, elsőre nem is látja, mindet ugyanúgy csinál ahogy mi, bár ez elsőre néha meglepett minket, és segíteni akartunk neki, de ő szoktatott le róla minket, hogy semmivel sem másabb mint mi. Akkor szerinted a te egy ujjad problémát okozhat bármiben is?
2011. jún. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!