Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miert erdemes elni?

Miert erdemes elni?

Figyelt kérdés
Fuveztem es besokalltam, ez fel eve volt azota nagyon rossz erzeseim vannak mintha megbolondulnek, elfelejtek dolgokat stb. panikolok mindig. nem tudom mi van velem. es az eleten gondolkodom mindig hogy mi ez az egesz. ki vagyok en? mi az elet ertelme? miota fuveztem es besokalltam panikolok dolgokra felek hogy meghalok. miert jo ha en elek? mikor rajtam kivul ot van majdnem 8milliard ember? minden hetem ugyan olyan. semmi izgalmas dolog nincs az eletembe. sokszor van az az erzesem hogy ezt az egeszet ami korulvesz almodom es hogy ez nem valosagos csak az en fejembe tortenik meg. ilyenkor el kezdek panikolni, rossz erzesek jonnek es egyedul erzem magam. meg van olyan hogy cigizek es olyan rosszul vagyok tole mintha el akarnek ajulni. ertelmes valaszokat koszi😀

2018. ápr. 12. 18:17
 1/3 Zsuu89 válasza:
Egyelek meg drágám! Először is nem ítélem el a cigit, de csak akkor szívd, ha jó érzéseket vállt ki belőled. Máskülömben becsavarodsz. Nem fogja neked /főleg itt/ ezt a kérdést megválaszolni, viszont kezdj el élni, és rájössz. Ha szürkék a hétköznapjaid, tegyél érte hogy ne legyenek azok. Kirándulj, láss világot,barátkozz, csinálj őrült dolgokat. ÉLJ! Ha viszont a pánikolásaid gyakoriasodnak és egyre tovább tartanak menj el vele dokihoz. Egyáltalán nem szégyen. 💖
2018. ápr. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szexért.
2018. ápr. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A fűért
2018. ápr. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!