Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lett a bőrömmel? Van egy...

Mi lett a bőrömmel? Van egy frankó push up melltartóm, és tegnap előtt az voplt rajtam.

Figyelt kérdés
Olyan, amiben van egy kis betét, ami egy műanyag kis zacsi, amiben víz ban. Tehát pár órát a rekkenő hűségben mászkáltam a városban, és mikor hazaérve levettem a melltartómat, a bőröm a betét rész alatt tiszta piros foltos vvolt, és azóta viszket. Meg persze foltos is azóta. Tudom, h nem kapott a bőröm levegőt, de pontosan mi lett vele? és mikor fog elmúlni?? már kezdek félni:S
2010. jún. 12. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem vegyél olyan push-up melltartót, amiben nincs ilyen betét, mert ezt a nagy nyári melegben nem fogja bírni a bőröd, és minden alkalommal ilyen lesz.nekem is van push-up melltartóm, a tezenisben lehet jókat kapni szerintem.

a bőröd meg nem tudott szellőzni és kipirosodott, ha 1héten belül nem múlik el, menj el bőrgyógyászhoz

20/L

2010. jún. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így jár az, aki át akarja verni a férfinépet :P
2010. jún. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1.: köszi a választ, nekem is csak ez az egy van ilyen fajta, de nyáron biztos nem veszem fel többé...:S

2.: nem kifejezetten a férfinép miatt vettem fel, nekem így tetszett... a nők azért öltöznek szépen, h jól érezzék magukat a bőrükben

2010. jún. 12. 12:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy a bőröd allergiás a kis műanyag zacsira, pláne, ha nem tud szellőzni. Szerintem is hanyagold azt a melltartód.

És 2. válaszoló: nagy tévhit, hogy mi nők csakis a férfiaknak akarunk tetszeni. :)

2010. jún. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!