Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj a bőrömmel?

Mi lehet a baj a bőrömmel?

Figyelt kérdés
Miután zuhanyzok mindig nagyon száraz a kezem.Pedig valami bőrápoló Dove tusfürővel fürdök, és be is kenem a kezemet kéz krémmel de még akkor is száraz marad!Mit tegyek?(ne azért írjatok mert sok a nyelvtani hiba hanem azért, hogy miért van ez és mit csináljak! )
2011. máj. 14. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk elsősorban nézd meg mennyi folyadékot iszol meg egy nap. Ha nincs min. 2,5 liter akkor erre állj rá, ha eleinte nem esik jól, akkor is. Lehet, hogy a tusfürdő nem jó. Én hiperszuper drága istenifinom bőrt csináló niveával fürödtem és úgy tönkretette a bőrömet, hogy hetekbe telt rendbe hozni. A sima fa engem jobban kilelégít ezen a téren, mint a nivea vagy egyéb kencék. Végül válts zsírósabb, vagy jobb minőségű krémre.
2011. máj. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fúúú nagyon szépen köszönöm az ivás eszembe se jutott! :D Köszönöm!
2011. máj. 14. 18:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Nm. :)
2011. máj. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem ez vált be (és még a pénztárcámat is kíméli):

[link]

Ha a patikában nincs raktáron, másnapra beszerzik a nagykerből.

U.i.: Semmi közöm hozzájuk, a neten találtam rájuk, amikor a viszkető száraz bőrproblémámra kerestem megoldást.

2011. máj. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oké köszi kipróbálom
2011. máj. 15. 08:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!