Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az aranyér elrákosodhat?

Az aranyér elrákosodhat?

Figyelt kérdés

Gyermekkorom óta van:(((

Sokszor okozott az életemben problémát, elég nagy, sokszor fáj és vérzik is.

10 évvel ezelőtt a sebész IV-es stádiumot mondott.

Most szültem és még rosszabb a helyzet

De én annyira, de annyira félek a műtéttől, ráadásul a kisfiamat sem tudom kire bízni, nincs el még apával sem hosszú ideig.

Szerintetek elrákosodhat?

Köszönöm a válaszokat


2010. jún. 2. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritkán igen. Ha állandó gyulladásban van. Nem sürgősen, majd ha lehetőséged lesz rá, műttesd meg.
2010. jún. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A nőgyógyász azt mondta, hogy a 2. baba ELŐTT műttessem meg. De miért ne utána? Sztk-s doki, lerázott hamar.

Szerintetek hogyan cselekedjem? Nagyon félek a műtéttől és nem lehet, hogy kijönne a szülésnél megint? Akkor szülés után kellene, nem?

Félek is, nehogy elrákosodjon. Most is napok óta iszonyúan fáj, hiába kenem, kúpozom:(((

2010. jún. 2. 14:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem szokott elrákosodni. Azért alakult ki ez a tévhit, mert az aranyér és a daganatos végbélbetegségek tünetei hasonlóak lehetnek. Ezért nem árt kivizsgáltatni. Gondolom, azért javasolta az orvos szülés előtt, mert attól még jobban kijönne. Ha megműtik, ugyanaz nem jöhet ki még egyszer, legfeljebb újabb keletkezhet.

[link]

2010. jún. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az aranyér soha nem rákosodik el.
2010. jún. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Remélem igazatok van. Csak nem tudom, hogy akkor miért ijesztegetnek ezzel?

Még az orvos is....

2010. jún. 2. 19:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!