Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyon fáj a...

Mit tegyek? Nagyon fáj a vállam már pár perc mosogatástól is pedig még csak 21 éves vagyok:S

Figyelt kérdés
ha ülök olyan helyen ahol nincs támlásszék hogy neki dőljek nagyon fáj a nyakam alatt kicsit oldalt végülis a vállam fogjuk rá(csak a jobb oldala) de ugyanez van ha állok..már 5 pec után is..kín szenvedés mndjuk kibírni a munkaidőt.akárhogy ülök vagy állok sehogy nemjó. Próbálom magam kihúzni néha segít de ez nem megoldás úgy nemlehetdolgozni. Szerintetek micsináljak?
2010. máj. 29. 23:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Feküdj le!
2010. máj. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
akor nem fáj persze, de másnap kezdődik előröl:(
2010. máj. 30. 00:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha se az álló, se az ülő munka nem megy, végezz fekvő munkát.
2010. máj. 30. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mi lenne, ha meglátogatnád az ortopédiát? lehet, hogy egy lúdtalpbetét és egy kis gyógytorna segítene ;)
2010. máj. 30. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
lúdtalpbetétem van vhol...énis gondolkoztam ezen. majd előkotrom motmárxd
2010. máj. 30. 09:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg sportolhatnál is kicsit, hogy erősödjenek a váll, és a hátizmaid.
2010. máj. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem a bal vállam szokott fájni. Kb dettó mint neked. kb 19 éves koromtól,most 29 vagyok. Van egy tutti megoldásom,nálam működik.


Ilyenkor tornázz 10percet! Mozgasd át mindkét vállad! És láss csodát... ;) Úgy szoktak ropogni az izületeim hogy hihetetlen :)

2010. máj. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
magyarázd már el nekem, hogyha felírtak neked lúdtalpbetétet, akkor mi a lószarért nem hordod, pláne, ha fáj a hátad????????????????? ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
2010. máj. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönömmegfogdom tanácsokat:) azért nemhordtam eddig mert már vgy 4 éve lett felírva és valahova eltettem de netom hova. hordtam régen egy ideig csak elfelejtődött
2010. máj. 30. 13:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!