Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Enyhe gerincferdülés ellen...

Enyhe gerincferdülés ellen milyen mozgástípust, gyakorlást ajánlotok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A jobb vállam lentebb van mint a bal, és ezt szeretném gyógytorna/gyógyúszás nélkül, itthon javítani. Próbálok javítani a tartásomon, edzeni. Milyen gyakorlatokat ajánlanátok?
2010. máj. 27. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
ha nem találod gázosnak akkor az mbt cipő ( a kerek talpú) az jó lehet rá csak az ára húzós de hosszú távra megéri
2010. máj. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lehet kapni egy úgynevezett fitness szalagot(sportfelszerelés osztályon találhatsz) ,neten találhatsz hozzá gyakorlatokat vagy azt hiszem van könyvesboltban vmi könyv is.
2010. máj. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a bajom,mondjuk nem az enyhe,hanem annál súlyosabb. Jobb oldalon van,az orvos azt mondta a táskától alakult ki valószínűleg.Mert hogy azon az oldalon hordtam mindig az iskolatáskát is...Ezt hagyd elés akkor talán rosszabb nem lesz. Úszás jó rá,vagy a nagy labdán való tornászás,nyújtás.
2010. máj. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én egyenlőre nem tudom mitől alakult ki, mert egy vállas táskát nem hordtam soha, talán attól lehet, hogy hirtelen fogytam 10 kilót, így pont átlagos testsúlyú lettem, és lehet az a baj hogy nem mozgok rendszeresen.
2010. máj. 28. 14:16
 5/5 anonim ***** válasza:
huzd ki magad , ne a földet nézd amikor mész valahova, és mindig egyenes hátal üj , enyire egyszerű
2010. máj. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!