Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy az idegbecsíp...

Lehetséges, hogy az idegbecsípődés miatt ájultam el?

Figyelt kérdés
A mai nap hajnalán egy rossz mozdulat következtében minden bizonnyal becsípődhetett az egyik ideg a bal csípőm tájékán. Amikor kb. dél körül ki mentem a mosdóba, visszamenetelkor ájulás tünetei léptek fel (fülzúgás, szédülés, elsötétült minden), és csak azért nem ájultam el mert időben le tudtam feküdni. Van köze a kettőnek egymáshoz? Kösz a válaszokat előre is!
2010. máj. 25. 12:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia. Ha a becsípődés miatt a fájdalmaid tartósan megmaradtak akkor lehetséges, mert a tartós fájdalomérzet bizony okozhat komoly pszichés panaszokat is és valószínű, hogy a vérnyomásod is megemelkedhetett valamennyire ami ájuláshoz is vezethet. De ez koránt sem biztos. Ha többször előfordul ilyen akkor feltétlen menj orvoshoz.Én tapasztalatból tudom, mert nekem csak porckorongkopásom van és bizony amikor begörcsölnek az izmaim az ájulás kerülget!!
2010. máj. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!