Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azért ájultam el mert kiprobal...

Azért ájultam el mert kiprobaltuk analisan?

Figyelt kérdés
Kiakartuk probalni analisan es belemhatolt es nagyon angyon fajt es akkor persze rogton abbahagyta megminden de en nagyon eretem ilyen szuros fajdalom volt ami kiterjedt az egesz testemre aztan "parom mondta: h kifekudtem es elkezdtem oklendezni folyt a nyalam es nyitva volt a szemem es csak ugy meredtem elore mint aki mar halott de nem mozogtam meg semmi aztan hirtelen felultem visszadoltem az agyra o meg mondta h ha hanynom kell akkor hanyjak megminden de nem kellet csak ilyen SHHHH-t halltotam a fejembe fajt a fejem es lattam kepeket amikor becsuktam a szemem azokat amiket akkor amikor nem votlam magamnal ugyanis almodtam azt h fekszek egy szobaba ahol sok kisgyerek alszik korulottem enmeg felriadtam felultem az agyba tagra nyilt szemekkel ilyen kepeket lattam nagyon gyorsan. aztan vettem par mely levegot addig mig elnem mult a shhh meg a kepek lefekudtem az agyba es parperc mulva a fejem se fajt mar es tok jol voltam. ez miii?
2010. júl. 25. 17:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is azt kérdezem: ez mi? mert gyakorlatilag értelmezhetetlen. Sőt, elvileg is.
2010. júl. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
kitalálom cigány vagy..
2010. júl. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

:S


nem vagyok cigany deez ilyen esetben sztem tok mind1 h feher cigany neger kinai indonezia arab vagy verfarkas.

2010. júl. 25. 17:33
 4/11 anonim ***** válasza:
Epilepsziás kisroham.
2010. júl. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

mi is ezt kérdezzük

ez mi?????????

2010. júl. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A fogalmazási képességeidet is figyelembe véve, jó eséllyel agyvérzést kaptál...
2010. júl. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én is ebben reménykedem..
2010. júl. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
miert nem lehet normalis valaszt adni? -.-
2010. júl. 25. 19:23
 9/11 anonim ***** válasza:
Elsőnek tanulj meg normálisan írni, utána reménykedhetsz egy normális válaszban :)
2010. júl. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%
A fájdalomtól is el lehet ájulni. A barátod biszex? Ha anált akar, keressen pasit. Fűűűjjjjjjjjjjjj, undorító!
2010. júl. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!