Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Emiatt ájultam el majdnem?

Emiatt ájultam el majdnem?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon sokat edzek. Majdnem minden nap, mert jól akarok kinézni nyárra.

Délután ismét lementem a konditeremben és megszédültem, kis híján elájultam, de szerencsére megfogott egy srác aki éppen mellettem edzett. Akkor tudatosul bennem, hogy aznap még semmit se ettem.

Szerintetek emiatt lettem rosszul?


2011. febr. 27. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen! Leesett a vércukor szinted, ami fiatalkorban, edzés után sűrűn előfordul.
2011. febr. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. febr. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Ha semmit nem ettél igen az az oka, viszont a magas vérnyomás is okozhatja, ha túlhajtod magad edzésnél.
2011. febr. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Olvastam erről nemrégiben! Arról van szó hogy valamit termel a szervezeted ami közben túlhajtod magad egy idő után átbillensz a túloldalára és nem érzel fáradságot, majd a később a szervezeted így állít le hogy elég legyen! Ez teljesen normális, hogy így reagált rá a szervezeted.
2011. márc. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hali!

Én is jártam már így, bár én nem kondizok.


Reggel óta semmi nem volt bennem, beszélgettem egy internetes klub bejáratánál, majd 1xcsak kifehéredett minden és arra eszmélek, hogy a földön fekszem, zsibbad és nehéz a fejem, furán érzem magam, és a másik két srác, akivel beszélgettem hangosan röhög. Ez után bementem a klubba, megmosakodtam hideg vízzel, majd beültem egy fotelbe, majd kiesett egy olyan 5 perc megint -- még szerencse, hogy már hátradőlve ültem benne, így nem előre estem -- uis rám tört még egy eszméletvesztési roham.


De épp múlt pénteken történt meg uez egy másik sráccal is, akivel itt kezdtünk el csevegni GyK-n más okból kifolyólag. Őt reggel mentővel szállították a kórházba, mert összeesett, és csak az orvosiban tért magához. Az ő elmondása alapján is túlságosan leesett a vércukorszintje, és nem evett reggel, így semmi nem volt benne.



Haver! Mégha edzel, akkor is arra ügyelned kell, hogy a NAPI 3 ÉTKEZÉSt a megfelelő időpontban TARTSD, a napi 2-3l folyadékbevitellel! Este 6 után pedig már ne egyél, max. vmi igen könnyűt, pl. joghurtot, almát-sárgarépával (tapasztalat... ;-D ), ami ráadásul magas rosttartalommal bír, tehát úgy telít, hogy közben nem hízol tőle.


Remélem tudtam segíteni! :-)

Még1x ne csinálj ilyen hülyeséget, hogy SEMMIT SEM eszel!!! :-o

Okulj belőle, és jobban figyelj oda a napi anyagcserédre!


Üdv: EE

2011. márc. 10. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

>... Ja igen...

És TÚLZÁSBA SOSE VÍGY SEMMIT!

A szélsőségek sosem egészségesek! :-o Lásd...:

_ Túlzásba vitt edzés... >> ORTOPÉD SÉRÜLÉSEK

_ Túlzásba vitt tanulás... >> STRESSZ, KIÉGÉS, SZÍVROHAM

_ Túlzásba vitt étkezés... >> ELHÍZÁS

_ Túlzásba vitt koplalás... >> ANOREXIA

_ Túlzásba vitt szomjazás... >> KISZÁRADÁS

_ Túlzásba vitt szex ill. rejszolás... >> KIELÉGÜLÉSI ZAVAROK, KORAI MAGÖMLÉS

_ Túlzásba vitt sófogyasztás... >> VESEKÁROSODÁS

_ Túlzásba vitt alkoholzmus... >> MÁJZSUGOR (cirózis)

...


Hány éves is vagy?


Üdv: EE

2011. márc. 10. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!