Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a véleményed az otthon...

Mi a véleményed az otthon szülést népszerűsítő Geréb Ágnesről?

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 08:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
50%
lecsukhatnák már végre tényleg,hány babának kell még meghalnia,vagy fogyatékosnak lennie,mert ő ezt népszerűsiti?
2010. máj. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Szüljön otthon, engem nem érdekel. Mindenki ott szül ahol akar, aztán úgy számol el magával ahogy akar, ha valami baj lesz. KÓrházban is megtörténhet akármi, hát még otthon orvostól, kórháztól távol.
2010. máj. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
43%
ott a pont az elsőnél
2010. máj. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben egyetértek veled,én is nagyon ellenzem a tevékenységét.
2010. máj. 25. 08:15
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
másodiknak is igaza van, de aki otthon szül, ne kérje számon senkin(max. magán+ aki ott van)ha esetleg valami gond lesz
2010. máj. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
54%

Geréb Ágnes nekem borzasztó unszimpatikus, ha otthon akarnék szülni akkor tuti nem őt választanám.

Azt meg hogy miért "praktizálhat" még mindig nem is értem

2010. máj. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
62%

Felelőtlenségnek tartom, ha valaki otthon akar szülni, orvosi felügyelet nélkül. Lehet érvelni, hogy nagyanyáink is otthon szültek, egyedül, no de kérem, akkor mekkora is volt a csecsemők halálozási aránya? Jóval magasabb, mint napjainkban, és ezt mind nem lehet csak a gyógyszerekre fogni.

Én biztos nem fogok otthon szülni, nem bírnám elviselni a lelkiismeret furdalást, ha az én szeszélyem miatt meghalna a gyerekem. Mindazonáltal nekem sem túl szimpatikus Geréb Ágnes, a tevékenysége pláne nem. Tényleg lecsukhatnák már, mert bár babát már átsegített a túlvilágra!De mintha úgy hallottam volna, hogy el is tiltották... de úgy néz ki, falra hányt borsó...

2010. máj. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
55%
Nyugat Európában az otthon szülés működik. A dolog úgy néz ki, hogy bejelented hogy Te otthon szülsz a választott bábával, de a házad előtt ott áll a mentőautó, ha esetleg valami komplikáció lép föl tudjanak segíteni. Nálunk ez nem így van. Miért is? talán mert akkor nem lesz boríték az orvos zsebében? vagy nem ér annyit egy gyerek élet mint másé vagy nincs elég autó? Én kultiválom az otthon szülést, szerintem a legvédettebb hely, ahol nincs neon fény, zsivaj bármi. Jó tudom vannak már védett alternatív szülész szobák, de azok is borsos áron. Ami szerintem hányinger, mert a gyerekszülés is piac lett. Ahol pénzért segítenek szülni. A kórházban a statisztikák szerint sokkal több halál eset történik minta az otthon szülés során. régen is otthon szültek az anyák, a bába segítségével. Szerintem nincs ezzel baj, csak el kellene fogadni és támogatni ezt a döntést is, nem pedig gátat emelni. Ja ami még fölháborító hogy a média már megint szelektál, és csak a baj jelenti be.
2010. máj. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
61%

nekem vakbélgyulladásom van, szeretném ha itthon műtenének...

Undorító dolog ez az egész, mindenki kibírja, hogy kórházban szüljön nem pedig egy ilyen boszorkánykinézetű verébágnesnél.

2010. máj. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
51%

"A dolog úgy néz ki, hogy bejelented hogy Te otthon szülsz a választott bábával, de a házad előtt ott áll a mentőautó, ha esetleg valami komplikáció lép föl tudjanak segíteni. "


amig örülnek ha van elég mentő a sürgős esetekhez,és egyszerre több beteget szállitanak,addig sztem örülni kell ha időben kiér a mentő,nem pedig valahol várakozik,mert a hülye nőnek nem jó a neonfény,meg a végig ottlévő orvos...

meg gondolj bele...jön ki a baba,és komplikácio lép fel...mikor van több esélye? ha még 20percig a mentőben mentősök látják el,vagy ha rögtön orvos? (főleg ha a bába fel sem ismeri h baj van)...

2010. máj. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!