Szed valaki MELATONIN-t?
Figyelt kérdés
Milyen a tapasztalat?2017. jún. 22. 21:23
1/3 anonim válasza:
Én szoktam szedni néha, holott vannak otthon receptre kapható nyugtatóim meg egyebeim, de ha hamarabb tervezek elaludni, melatonint használok, mert lazán lekörözi mindent.
3/3 anonim válasza:
Szedek és nem ért nagy meglepetés, hogy ennyivel vagy annyival hamarabb elalszom tőle. 0-20 mg-ot veszek be naponta 3 kiszerelésem van: 3,5,10 mg-osok. Bélmozgásra is hatással lesz. 10mg-os után nem ritka másnap egy hasmenés.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!