Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valyon mi is ez?

Kérdező 555 kérdése:

Valyon mi is ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok....már egy jó ideje észrevettem magamon,hogy eléggé le vagyok gyengülve,szédülök,fájnak az izmaim és hányingerem van. Néha megtörténik,hogy hirtelen elkezd a semmitől nagyon fájni pl kezem de inkább a lábam és a térdem környékén....emelett enyhén pufadt a hasam és fáj a mellem alatt vagyis inkább a májam,de nem szeretnék oktalan következményeket levonni. Lehet nem a májam,de szóval az a rész fáj ahol van a májam. A menstruációm is rendesen jár. Terhes nem vagyok,mert még szűz vagyok szóval ez teljesen ki van zárva.Rendesen étkezem...húst,tejterméket,levest,zöldséget,gyümölcsöt.......Az egyetlen dolog ami szerintem károsíthat az a cigi....nem dohányzom rendszeresen csak egy hónapban max 1 doboz de az sem mindig. Három hónappal ezelőtt el is határoztam,hogy leteszem. 2 hónapi ment is és csak észre vettem magamon,hogy ugyanugy fáj a hasam tájékám.....A pufadás kb olyan mintha terhes lennék,de mintha a mellemtől levele dagadnék és azt se teljesen csak a vesékig. Szóval remélem értitek egyszerűen mint mikor fel van vlki fújodva. Sztm A májamnál a bordák egy kicsit kijebb vannak mert ugy eléggé látsik és ott érzem a fájdalmakat emelett minden napos a fejfájás. Most,hogy elkezdett melegedni az idő szinte türhetetlen folyton izzadok és nagyon melegem van. Reggel 5.40-kor kelek,h suéliba mennyek és 15.30-16.30 körül érek haza. Elég fáradt szoktam lenni így mindig alszok,de ezt az utobbi 1 hónapban vettem észre eddig nem nagyon volt ilyen.....Nem tudom mi bajom lehet nem nagyon van időm orvoshoz menni,de ha el is mennék nem nagyon segítenne hisz csak annyit mond h megvagyok fázva vagy nem alszok eleget vagy vitamin hiány...lehet csak én fújom fel a dolgokat,de eléggé akgodok. Egy csomó ciket olvastam már és egy kicsit beparáztam.... 16/L

2017. jún. 7. 20:52
 1/1 A kérdező kommentje:
El se tudom hinni h senki nem válaszolt,de ha mondannák pl olyat h össze vágdostam a kezem vagy vlmi ilyesmi már száz kommen lenne. De mikor valami komoly dologról van szó akkor semmi....
2017. jún. 13. 20:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!