Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nemtudom kibirom e addig. Mit...

Nemtudom kibirom e addig. Mit csinaljak valyon nagy a baj?

Figyelt kérdés
nagyon elkezdett fajni a gyomor szajam majd a jobb es a ball oldalam ,ezutan mar ulni sem birtam voltam ultrahangon a doki azt mondta nemlat semmi bajt.ezutan elmentem a foorvoshoz a sebeszetre mert ismerosom,megtapogatott elpanaszoltam neki a bajom,es kiirt egy csomo gyogyszert csinalt ver vizsgalatot meg vizeletet nagyon rossz lett eros gyulladast mutat,de azt mondta a doki nemtudja a pontos bajt a gyogyszerek nemhatnak igy mondta szukseg lesz gyomortukrozesre de mire elmentem kontrolra jobban lettem igy nem csinalta meg hanem azt mondta egy het mulva menjek el.de kozben 2 napra ra nagyon rosszul lettem eros fajdalmakkal3 napig elmentem egy masik orvoshoz aki szinten csak egy het mulva tud megnezni a gyomortukrozessel,nagyon felek.
2013. aug. 17. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetett epegörcs? Ahogy leírtad, nekem pont ilyen szokott lenni.
2013. aug. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Ez semmiség.
2013. aug. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!