Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy a golyós dezodor...

Az igaz, hogy a golyós dezodorok mellrákot okoznak?

Figyelt kérdés

Termékbemutatón voltam és a hölgy olyan dolgokat mondott, hogy teljesen lefagytam. Pl. ne használjunk semmilyen izzadásgátlót, amit a boltban kapni, főleg a golyósat ne (ezt nem tudom miért emelte ki), mert azok megakadályozzák, hogy a méreganyagok távozzanak a szervezetünkből, mivel meggátolják az izzadást és emiatt a felgyülemlett méreganyag ott a hónalj körül bekoncentrálódik a mellbe és mellrákot kapunk :-0

Helyette használjuk ezt: [link]

Ez nagyon jó, mert természetes és hagyja a bőrt lélegezni és méregteleníteni, szóval izzadni.

Elég képtelenségnek hangzik és rajtam kívül voltak még 4-en, ők csak ámultak és elhitték! És még nagyon sok ilyen dolgot mondott, miközben sztárolta a termékeit.


2010. máj. 10. 22:30
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
22:46 Hol voltak termékek? Kik nem forgalmazhatják?
2010. máj. 10. 22:50
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia! Igen az izzadásgátlók elég komoly problémákat okozhatnak,De nem úgy ahogy ezt a nőci mondta neked. Lényegében az alumínium származékok okozzák a problémákat. Nekem van egy pólóm amit úgy megfogott a dezodor, hogy 10.-ik mosás után is ott a nyoma. Ugyan úgy lerakódik a szervezetedben is és az onnan nem ürül ki magától. Csak valamilyen tisztítókúráktól. Nekem ilyen van ezt tudom ajánlani.

[link]

2010. máj. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ez egy óriási tévedés hogy az izzadás méregtelenit -ezt a mendemondát a bio cuccokat áruló forgalmazok terjesztették el ,hogy az ő termékeiket vegyék meg 3x -10x annyiért .

"Nagy népszerűségnek örvend az a téves gondolat, miszerint az emberi test képes kiizzadni a mérgező anyagokat. ....A folyamatnak azonban a méregtelenítéshez semmilyen köze nincsen, hiszen ezt a feladatot legfőképpen a máj látja el. A verejték mégcsak nem is tartalmaz semmilyen toxikus anyagot, hiszen a víz, amely néhány oldott ásványi anyagot és karbamidot tartalmaz, így a toxinok kiizzadásának elmélete teljesen téves, mivel az emberi fiziológia nem így működik."

[link]


a mellrák kialakulása is nevetséges hiedelem -ugyanis több kisérlettel is megcáfolták ....

és egész mástól alakul ki mint ahogy azt az emberek többsége tudja.

2010. máj. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!