Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerettek és szoktatok sportol...

Szerettek és szoktatok sportolni? Ha igen, mit?

Figyelt kérdés
2017. jan. 17. 18:25
 1/7 anonim válasza:
Pl.en hetfon mindig tanchazba (nepi) megyek, (tom ez nem sport, de megmozgat) kedden es csutortokon fitnessre, ahol hajlekony lehetsz. Ajanlom neked. Igenyel minkat, de meglesz a gyumolcse :) de van meg az uszas, futas, stb...
2017. jan. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
*munkat
2017. jan. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, konditerem, futás. Szeretem, ha nem tudok valamiért menni, akkor hiányzik.
2017. jan. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem. Egyszerűen nyügként élem meg. Ha tudtok valami jó sportot/edzést amit esetleg itthon is lehet vagy motivációs videókat azt megköszönném.
2017. jan. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kerékpár, futás, kondizás, gyógytesi (Viccen kívül ez nagyon kemény erősítéseket és nyújtásokat tartalmaz).
2017. jan. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én minden reggel tekerek fél órát szobabiciklin. Délután jógázok ha van időm.
2017. jan. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én amikor van időm, akkor torna otthon, gyógytesi feladatok és egyéb, kicsi ugrálás is. Kevésbé cudar időben kicsi futás. Szeretek úszni, de most se idő, se pénz. Bringázni is szoktam, hobbiból és közlekedési eszköz gyanánt is.
2017. jan. 17. 18:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!