Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vágom magam pár hónapja, és...

Vágom magam pár hónapja, és egyre csúnyábbak a sebek. Orvoshoz meg nem akarok menni. Mit lehet tenni h. eltűnjenek a mély vágáshegek?

Figyelt kérdés
Nem szeretném h. sok hétig megmaradjanak a csuklómon, lábamon. Am. 15/f vagyok
2010. máj. 4. 13:26
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

hogy értelmes, kérdésre rámutató válasz is legyen: vannak krémek, amik halványitják(!!!nem eltüntetik!!!) a hegeket. de annak is kell egy kis idő. néhány heti(akár hónapi) kezelés. érdeklődj nagy kozmetikai cégek forgalmazoinál. nem akarok reklámozni

off: ne bántsátok. sok tinédzsernek vannak lelki bajai ebben a zaklatott világban.

2010. máj. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
2 év telt el. Meggyógyult már az elméd? Pszichológus vagy amputáció lett a vége? Légyszi, tájékoztass!
2013. febr. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Bocs, majd 3 év, tehát lassan nagykorú leszel. Annál érdekesebb a dolog
2013. febr. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:

na vok, már felhygtam vele.. 18 vagyok, pszichológushoz is járok pszichiáterhez is coaxilt meg rivotrilt szedek borderlinre!


Emellett kialakult egy erős szorongásom, és szomatoform zavaraim! Pszichológussal feltártuk hogy enneka gyökre az h. figyelemzavaros hiperaktív vagyok/voltam.. a feszültséget és haragot nem adtam ki hanem magam ellen fordítottam! 1,5 éve nem vágtam magam.. 1 éve nem is égettem meg magam!

2013. febr. 18. 17:31
 35/38 anonim válasza:
hogyan sikerült leszoknod?tudnál segíteni?
2013. febr. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
Minden fejben dől el!! Neked is sikerülni fog hidd el.. Nem kell hozzá semmi se, magától jön h. már nem kívánod többet!! Meg persze nekem segített a családom, barátaimnak is elmondtam, gyógyszerek úgyszintén csökkentették a szorongásomat.. Lassan, isővel nem éreztem úgy h. önmagam ellensége vagyok, megtaláltam és elfogadtam az igazi tulajdonságaimat
2013. febr. 21. 19:46
 37/38 anonim ***** válasza:

Én kérdeztem, hogy mi lett veled. Szóval jó olvasni, amit írtál és gratulálok, sok erőt a további változtatásokhoz! Bocsi az arrogáns stílusú kérdésért, de szerintem ha visszaolvasod most itt pár évvel ezelőtti önmagad, te is látod, milyen arrogánsan és felsőbbrendű stílusban válaszolgattál azoknak, akik segíteni akartak. És lám, végül igazuk lett, te is beláttad. És most komolyan büszke lehetsz magadra, amit elértél! Ez a poszt mutatja legjobban a fejlődésedet, érdemes lenne lementeni és a hasonló problémával és elutasító stílussal rendelkezőknek példaként mutatni!

Amúgy remélem, a hegek is begyógyultak. Találtál rájuk valami megoldást?

2013. márc. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:

Szerintem, akkor ne a csuklódat vágd!! Csináld ahogy én.. (Am. Én a vállamon vágom magamat) És a többi balfa.....nak: NRM BETEG, HANEM GONDJAI VANNAK!!!


Am. Szia! És Saucy EMO vagyok!

12/L

2015. febr. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!