Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vágom magam pár hónapja, és...

Vágom magam pár hónapja, és egyre csúnyábbak a sebek. Orvoshoz meg nem akarok menni. Mit lehet tenni h. eltűnjenek a mély vágáshegek?

Figyelt kérdés
Nem szeretném h. sok hétig megmaradjanak a csuklómon, lábamon. Am. 15/f vagyok
2010. máj. 4. 13:26
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:

Miért csinálsz ilyen fa...ságot?? Nem akarlak elszomorítani, de azok a hegek ott fognak maradni, nem tudod eltüntetni. Nyáron pedig ha barnulsz, a hegek szépen ki fognak fehéredni. Miért csúfítod el magad? A sebek meg nagyon könnyen elfertőződhetnek, nem tudom mi ezzel a célod, de ha pár év múlva kéz meg láb nélkül akarsz tovább élni, akkor hajrá, így tovább.

Vannak gyógyszertárban méregdrága kenőcsök, amik hegekre valók (főleg műtéti hegekre), én kipróbáltam már párat és semmit nem használnak, nagy kamu.

2010. máj. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
de ha megvágom magam, olyan mintha elszállna minden bajom. Mint egy drog. Csak egyre gyakrabban van szükségem rá. Már 40-50 is lehet rajtam :P
2010. máj. 4. 13:32
 3/38 A kérdező kommentje:
Van valami sebeltüntető spray avgy valami? mert nem akarom h. megtudják
2010. máj. 4. 13:38
 4/38 anonim ***** válasza:
Gentamicin kenőccsel kenegesd, vagy akármilyen sebre való kenőccsel. Meg nem ártana előtte lefertőtleníteni, mert ha elfertőződik, sokkal nagyobb bajod lesz belőle. Amúgy egy pszichológus segítségére van szükséged, mert ez természetesen nem normális. Kívánom, hogy jobban legyél és elmúljanak ezek a problémák! :)
2010. máj. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
csodaszerek nem léteznek! de remélem hallottál már húsevő bacikról, és tudod h baromi könnyen be lehet őket nyalni, meg azt is biztosan tudod, hogy az mivel jár...
2010. máj. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
Ja, most látom, hogy hegeket kéne eltüntetni, félreértettem, én a sebgyógyulásra valót mondtam.
2010. máj. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

nem kell a rizsa, én csak gyógymódot kértem, nem tanácsokat!


úgyh. krémneveket mondjatok, ne fertőzéseket. Nincs is húsevő abci, az csak kamU

2010. máj. 4. 13:43
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
streptococcus aureus a tisztességes neve. kivánom hogy se vele se a gangrénát okozó többi anaerob bacival ne találkozz! pszichiáter a legjobb megoldás a bajokra!
2010. máj. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim válasza:

mi a tökömér cseszted el magad?

szívtad,ennyi,most már bánhatod

amúgy a hegek nem nagyon fognak eltűnni. olyanok,mint ha vágsz egy fába egy mély vágást és az sem tűnik el!

hát egyébként vmi krém biztos van:S

2010. máj. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:

a hegeket max csak plasztikai sebész tudja eltüntetni!

reklámoznak mindenféle f....ságot többféle hegre, striára, vágásra, műtéti hegre, bárányhimlőre, balesetes hegre.

ezeket semmivel nem lehet eltüntetni.

annyit tudsz tenni, ha nagyobb leszel mehetsz plasztikai sebészhez, hogy 50 helyett 1 vágás legyen a csuklódon.

2010. máj. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!