Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vágom magam pár hónapja, és...

Vágom magam pár hónapja, és egyre csúnyábbak a sebek. Orvoshoz meg nem akarok menni. Mit lehet tenni h. eltűnjenek a mély vágáshegek?

Figyelt kérdés
Nem szeretném h. sok hétig megmaradjanak a csuklómon, lábamon. Am. 15/f vagyok
2010. máj. 4. 13:26
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
de nem vagyok agybeteg! nem értitek? minek ajánlotok agyturkászokat? nekem gyógymmódra van szükségem, kenőcsre sprayre vagy gélekre. Fogjátok? Lehetőleg pár nap alatti gyógyulást várok
2010. máj. 4. 13:48
 12/38 anonim ***** válasza:
plasztikai sebész. csak marha drága
2010. máj. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
szóval szerinted az teljesen normális dolog, h vagdosod magad? pszihomókus+plasztikai sebész. gratulálok.
2010. máj. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:

nem érted??

hiába veszel bármi csodakrémet, egyik sem fogja eltüntetni a vágásnyomokat a csuklódról.

kidobhatsz rá egy csomó pénzt, akkor sem fog segíteni! nincs ilyen krém, ami eltünteti!!!!

CSAK PLASZTIKAI SEBÉSZ TÜNTETHETI EL, DE AKKOR IS MARAD EGY NYOM, AZ ÖVÉ!

SEMMIVEL NEM LEHET!! még nem találtak fel ilyet. lézerrel is marad heg. csak halványodik esetleg, de az is függ többmindentől, mennyire friss, mély.stb.

NE VÁRJ SEMMILYEN CSODÁT. ERRE NEM LÉTEZIK!!!!

2010. máj. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
ha az én motoros balesetemből származó heget sem tudták plasztikával eltüntetni, akkor te se számíts semmi jóra. Pedig körbeérdeklődtem rendesen, egy megoldás van, ami kevésbé brutális (ugyanis létezik még a bőrtágítás a bőr alá beépített gyűrűvel, de ezt nagyon kevesen vállalják és kockázatos): alapozó krém, amit a filmesek is használnak, jó fél órás basz...akodással úgy el lehet tüntetni, hogy szinte semmi nem látszik, vízálló is, de nyáron ez nagyon gáz.
2010. máj. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
Nincs rá se kenőcs, se spray, se semmi. Majdnem másfél éve vagdosom magam, de mindegyik heg látszik. Minél mélyebb volt a vágás, annál jobban látható a heg. Több, mint 200 hegem van, szóval nem egy szép látvány. Tanácsként mondom, hogy hagyd abba minél gyorsabban a vagdosást és keress fel egy pszichológust. Hidd el, segít. Mióta járok pszichológushoz, egyre ritkábban kaszabolom szét a karom/lábam. És nem vagyok agybeteg, hogy a te szavaiddal éljek...
2010. máj. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
Bocsika, érdekelne engem is. Ha ez nem agybetegség, akkor hogyan hívjátok?
2010. máj. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:

Én kérlek szépen lelki betegségnek mondanám, ha már meg kell nevezni. Épelméjű vagyok, ezt a pszichológus is megmondta. Szóval az agyammal nincs gond.

14.26-os válaszoló

2010. máj. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:

semmi sem tünteti el. láttam már összevagdosott kart. ott, ahol mélyen megvágod magad a bőröd sosem lesz az igazi, fényes, fehéres csíkok maradnak vissza. addig vagdosod a csuklódat, amíg el nem találsz egy artériát, akkor vagy elvérzel vagy dokihoz mész. ha orvoshoz mész meglátják minden heged és fognak szólni pszichiáternek és be fognak csukni. nem viccelek. édesanyám egyszer bevett sok altatót, bevttük kórházba, másnap bezárták az elmegyógyba és addig nem engedték ki, amíg alá nem írt minden papírt hogy többet ilyen nem lesz, de őt is csak azért engedték ki mert egyszeri eset volt. kiskorúnak még nehezebb, ha a szüleid sem tudják majd akkor megtudják. plusz a kiskorúságod miatt mégnagyobb az esélye, hogy kezelés alá vesznek, mert te nem dönthetsz semmiről, ha pedig a szüleid nem foglalkoznak vele és nem kezeltetnek el is vehetnek tőlük kiskorú veszélyeztetése miatt.

nem normális, ha valaki egy vágástól jobban érzi magát, ezt te is tudod. kérj segítséged, a hegekkel pedig barátkozz meg.

2010. máj. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
Az lesz a klassz majd, ha mondjuk állást keresel vagy barátnőt és meglátják rajtad a sok heget. Biztos elmebetegnek fognak tartani, mondjuk ha ilyen hülye vagy, akkor joggal...
2010. máj. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!