Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A depresszió jeleit mutatom...

A depresszió jeleit mutatom és talán pszichiáterhez kéne mennem, de hogyan? (20/L)

Figyelt kérdés
Az egyetem miatt van ideiglenes lakcímem is, viszont az ehhez, illetve az állandó lakcímhez tartozó körzeti szakrendelésre kell beutaló háziorvostól. Na már most a tartózkodási helyhez tartozó rendelés vonzóbb, már csak azért is, mert nem tudom, hogy otthon hogyan mondjam el a szüleimnek, hogy mit akarok (nem látják, hogy ilyen problémám lenne). A koli-csoportban van kirakva az orvos elérhetősége és rendelési ideje, akinek a körzetéhez tartozunk. A kérdésem az lenne. hogy nála is csak kérek időpontot, hogy fogadjon, kérek tőle beutalót és ennyi? Illetve itt próbálkozzak, vagy talán az állandó lakhelyemen, ahol viszont a családnak is el kéne mondani.... Ti mit tennétek? És hogyan?

2016. nov. 22. 21:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem vagy köteles elmondani családtagnak mivel már felnőtt vagy.Amúgy én elmennék oda ahová tartozom,vagy pedíg ha lehetséges,akkor átjelentkeznék ide.
2016. nov. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!