Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meddig nőhetek? 14/L

Meddig nőhetek? 14/L

Figyelt kérdés

Szóval. Anyukám 160 cm, az ő anyuja 153 körül lehet, apuja 176, a tesója 178 cm lehet. Apukám 180+, az ő apukája 178, az anyukája 180+, a testvérei 180-190 cm körül lehetnek. A 17 éves bátyám 176 cm most. Én nemrég lettem 14(másfél hete) és most 160 cm vagyok. Szóval, én eléggé az apai nagyanyámra ütöttem, testalkatilag és kinézetileg is,(a papám szerint a személyiségem is megegyezik (: ). a magasságomhoz a vállam széles, a végtagjaim meg elég hosszúak. Apai részről mindenki 16 éves kora után kezdett nyúlni, az unokatesóim 160-185(lányok) és 180-200 cm közt vannak. Néhány lány a családból gimi közepéig hosszú karú,lábú széles vállú, alacsony és vékony volt, azután kezdtek nyúlni. Viszont anyum a gimiben már alig nőtt, csak pár cm-t, igaz, ő ilyn korban egy 10 cm-tel kisebb volt nálam.

Jógázok, táncolok, egészségesen étkezek, sok vizet és vitamint fogyasztok. Az úszással tényleg nyúlhat a gerinc? Miket kell ennem, csinálnom, hogy magas legyek? Meddig nőhetek még? A tanárom azt mondta az ember a 20-as évei közepéig még nőhet, viszont sok helyen azt olvastam 14 éves kor után már csak picikét.

És ha ez nagyon számít, még nem jött meg.

14/L



2016. okt. 7. 15:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!