Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért ilyen hatása volt a fűnek?

Miért ilyen hatása volt a fűnek?

Figyelt kérdés

Tegnap vettünk egy barátommal egy grammot és el akartuk szívni. De amikor elszívtuk nem éreztünk semmit, majd egy 5 perc múlva azt éreztem hogy zsibbad a fél mellkasom és a fél állkapcsom, volt van 140-150 a pulzusom, utána pedig egy ilyen 3 perces röhögőgörcs jött ránk a semmitől és aztán nem éreztünk semmit. Ez mitől lehet? Lehet átvertek minket? Egyik "szakértő" ismerősöm azt mondta mikor megnézte a cuccot hogy mi az aljáról kaptunk ami gyengébb, de ennyire, hogy 10 percig tartott?

Szitkozódó kommentek nem érdekelnek!!! Az értelmes válaszokat előre is köszönöm.



2016. szept. 24. 13:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Kezdjük azzal, hogy nem normális, hogy zsibbad a mellkasod és annyi a pulzusod, mint nekem 12-es szinten a futógépen SE. A röhögőgörcs talán "normális", de tovább szokott tartani. Szerintem legyen ez az első és utolsó élményetek a dologgal, mivel nem túl jót reagáltál rá :)
2016. szept. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet tényleg azért volt mert az aljáról volt szedve.

Amúgy meg az első alkalommal senki se érez semmit.

2016. szept. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!